Začněme například u modelky Alessandry Ambrosio, která byla spatřena v ulicích Los Angeles v bílém topů s prostříhanými rukávky, který namixovala s barevnou maxi sukní doplněnou o nebesky modrou kabelku. Vytknout jí nemůžeme ani pohodlnou obuv či sluneční brýle.

Alessandra Ambrosio is seen wearing a floral print maxi skirt today in Los Angeles, CA. She was also seen spending time with her daughter, Anja Mazur.

Z Los Angeles je také fotka zpěvačky Gwen Stefani, která byla vyfocena při cestě do svého oblíbeného wellness centra. Džíny a černou koženou vestu doplnila o stejně barevnou tašku, ovšem díky výrazné rtěnce a obuvi se stala rázem nepřehlédnutelnou.

Gwen Stefani Goes For A Massage Today

Svým klasickým outfitem – košilí a pouzdrovou sukní v délce lehce pod kolena – nás opět mile překvapila Victoria Beckham, kterou si na letišti v New Yorku fotil nejeden fanoušek.

Victoria Beckham jets into JFK airport in New York. The ever stylish Victoria turned the airport into her catwalk as she walked through the terminal a

Zářila také Olivia Palermo, černé laclové kalhoty doplnila bílou košili s objemnými rukávy a stačilo přidat několik zlatých doplňků a kabelku v komplementární barvě.

Olivia Palermo

Do jedné z nejvíce trendových barev letošní sezóny – sněhově bílé – se odvážně pustila Emma Roberts, která pro filmový festival na ostrově Maui zvolila také pouzdrovou sukni, pouze ji doplnila o mnohem odvážnější podprsenkový top a zlaté lodičky.

emma roberts na maui film festival, hawaii

Bílá byla také barvou šatů Leighton Meester během večera věnovanému předávání Tony Awards – cen, které jsou udíleny představením a hercům z Broadwaye. Na stejné události zazářila také Maggie Gyllenhaal v peříčkových šatech z dílny Dolce & Gabbana.

83d458c1a8fe4ecad2b6276994e6d3cd

Foto: Facebook, Profimedia.cz