Miranda Kerr novou tváří značky Mango

/ Redakce

Ještě nedávno španělská značka Mango spolupracovala na své kampani s jednou z nejúspěšnějších modelek světa Kate Moss. Ovšem čas běží, a tak nastal moment vybrat pro novou kampaň i novou tvář. Tou se stala australská supermodelka Miranda Kerr, která letos opět okouzlila nejen celé publikum při přehlídce Victoria´s Secret.

Zaneprázdněná matka, jež se stala modelkou již ve svých 13 letech, vybudovala svoji kariéru pod křídly Victoria´s Secret a tuto pozici si zde pevně drží i nadále. To jí však nebrání spolupracovat s ostatními lidmi z módní branže, a tak nyní pracuje v New Yorku na sérii fotografií, které má na starost duo Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin.

Přesto, že celá kolekce bude uvedena až v únoru 2013, všichni nedočkaví se mohou pokochat prvními třemi stylovými fotografiemi.

Na první z nich je Miranda oblečena do krátké černé sukně a ještě kratšího topu, což je dokonale zkombinováno s křiklavě oranžovým blejzrem. Druhé fotografii vévodí otrhané džíny a šedobílý přiléhavý svetřík s jednoduchým vzorem. Na poslední z nich je oblečena do přírodních barev – koženého „křiváku“, svetru a krátké sukně, kterou zvýrazňuje zip v její přední části.

Miranda řekla ke spolupráci s řetězcem následující: Mango je značkou, jež zbožňuji. Vždy zde najdete perfektní kousky, které se hodí pro každou příležitost!“

Tímto krokem se Miranda zapsala na mocný seznam Mango modelek, který obsahuje jména jako Naomi Campbell, Scarlett Johansson, Diane Kruger či Penelope Cruz. A také nezapomínejme na již zmiňovanou Kate Moss, která byla tváří kampaně jaro/léto 2012.

 

Foto: Mango.com

0 Comments

    Leave a Comment