Doutzen Kroes

Bývalý andílek Victoria’s Secret, Doutzen Kroes, si vždy přála svou prací i pomáhat, a proto se nyní soustředí na ochranu zvířecích životů. Jedna cesta do Keni ji přesvědčila, že je nutné postavit se proti pytlákům, kteří v afrických zemích loví slony. Začala s kampaní na sociálních sítích, díky které mnoho přispělo z jejích followerů charitativním organizacím.

Anja Rubik

Anja Rubik pochází z Polska a problémy mateřské země jí nejsou cizí. Často upozorňuje na místní zákon, který zakazuje potraty, a vystavuje tak ženy zdravotním komplikacím pramenícím z neprofesionálních a utajených zákroků. Na sociálních sítích upozorňuje na nedostatečnou osvětu ohledně sexuálních témat a snaží se, aby už nebyly v Polsku tabu.

Hanne Gaby Odiele

Modelka Hanne Gaby Odiele dostala společně se vzestupem sociálních sítí příležitost sdělit světu svůj příběh – narodila se totiž s nejednoznačným pohlavím, čemuž se říká intersexualita. V dětství podstoupila několik závažných operací, o kterých až do sedmnácti let nevěděla, a nyní bojuje za to, aby se mohl každý rozhodnout o svém těle sám.

Cameron Russell

Úspěšná americká modelka Cameron Russell se nikdy nebála mluvit o módním průmyslu otevřeně. Už v roce 2013 vystoupila na populární konferenci TEDx, kde vysvětlovala, že vyhrát genetickou loterii není vše. Video má nyní téměř 14 milionů zhlédnutí, a teď se zapojila i do kampaní #metoo a #timesup. Na Instagramu sdílí své příběhy, stejně jako ostatních žen z módního prostředí, ve němž muži často zneužívají své pozice.