I když by jich mohlo být mnohem více, zejména u nás je osobností ať už známých či těch co potkáváme běžně v ulicích, velmi málo. Jestliže se módou zabýváte, jestliže jste jí doslova posedlí, pak vás následující osobnosti jistě budou zajímat.

Leandra Medine

Autorka a blogerka, která má šperky, kosmetické výrobky i módu v malíčku, vás naučí mimo jiné hodně o botách, o celkovém stylizovaní i uvolněnosti. Najdete ji na Instagramu pod přezdívkou „manrepeller“, nebo přímo na jejich stránkách manrepeller.com.

Leandra Medine

Leandra Medine

Suki Waterhouse

Mladá, britská modelka a herečka, která se již vryla do podvědomí širokého okolí, pojímá módu zcela z jiného pohledu. Nečekejte nic extra nevkusného, šíleného nebo šokujícího. Dcera plastického chirurga, která se v šestnácti letech dala na modeling, není tak křehká, jak se může zprvu zdát. Je totiž bývalá bojovnice karate a dívka milující rockovou hudbu. V roce 2013 obsadila hlavní stránku Vogue magazínu a její hvězdička rychle stoupá. Ani její vkus by vám neměl uniknout z hledáčku, najdete ji rovněž na Instagramu zde.

Suki Waterhouse

Suki Waterhouse

Jennine Jacob

Matka roztomilého syna, manželka jednoho „obyčejného“ muže a žena zapřáhnutá v běžném životě jako každá jiná. Tato však píše blog, zajímá se o módu, nakupování, oblékání i krásu a nebojí se to dát řádně najevo. Stránky tajemné Jennine navštivte na the-coveted.com/blog/.

Jennine Jacob

Jennine Jacob

Grace Mahary

Kanadská modelka vám možná bude připadat příliš hubená, příliš výrazná nebo možná příliš sympatická. Má však kouzlo, které vás polapí a nepustí. Je plná života, nápadů, myšlenek, módy, stylu a baví ji kultura. Stačí si prohlídnout její Instagram a budete mít chuť ji okamžitě „sledovat“.

Grace Mahary

Grace Mahary

Scott Schuman

Z mužů rozhodně stojí za zmínku Scott Schuman, fotograf a bloger, který zachycuje módu a život vlastním pohledem. Původně začal s myšlenkou vytvořit obousměrný dialog o světě módy a jeho vztah k dennímu životu. Postupně se rozšířil a pracoval ve Vogue Italia a Vogue Paris. Pracoval na kampaních pro Nespresso, DKNY Jeans, Gant, OVS, Crate & Barrel i pro Burberry. Jeho fotografie mají něco navíc, možná je to umění možná skutečná duše, posuďte sami na jeho stránkách thesartorialist.com.

Nechejte se inspirovat i pohltit módou, která vás na první pohled uhrane.

Foto: Instagram.com