Nás samozřejmě nejvíce zajímá, co se dělo během večera na červeném koberci, a které hvězdy jej dokázaly rozzářit a zaujmout tak většinu přihlížejícího publika. Pokud předvedené modely zhodnotíme jako celek, působily na nás velice odvážně, rafinovaně a proklatě žensky.

Přesně tuto definici asi nejlépe vystihují rudé šaty s hlubokým výstřihem a vysokým rozparkem z ateliéru módního domu Lanvin, které sedly Demi Lovato jako ulité. Doplnila je dalšími rudými detaily – rtěnkou, lakem na nehty i psaníčkem a na nohy obula zlaté páskové střevíčky.

Demi Lovato

Odvahou zářila také herečka Amber Rose, mladinká Taylor Swift či Rita Ora, která stejně jako Demi sáhla po rudé róbě s vysokým rozparkem.

Taylor Swift

Taylor Swift

Naopak za každou cenu kontroverzní Miley Cyrus tentokrát nechala svoji řádící povahu odpočívat a dostavila se v kožených kalhotech a krátkém topu značky Alexandre Vauthier.

Miley Cyrus a Snoop Dogg

Velice zaneprázdněnou se stala zpěvačka Jennifer Lopez, která v jednu chvíli nevěděla zda pózovat, mávat, usmívat se nebo poskytovat rozhovory.

Těžko říct, zda za to mohly jedny z nejodvážnějších šatů, které byly během večera k vidění. Jennifer zvolila stříbrné a velice upnuté šaty s průstřihy od libanonského návrháře jménem Charbel Zoe.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Nesmíme opomenout letošní čtyřnásobnou vítězku Beyoncé, která své emotivní vystoupení na pódiu vhodně doplnila o černé krajkové šaty Nicolas Jebran.

Beyoncé Knowles

Beyoncé Knowles

Pozornost na sebe ovšem strhli i muži, Jerremy Scott vzdáleně připomínal včelku Máju v modelu značky Moschino, a během celého večera ho prakticky nešlo přehlédnout.

Jeremy Scott

Foto: Profimedia.cz, WWD