Brandi Glenn Cyrus se narodila v Nashvillu, avšak otec o ni nejevil příliš velký zájem. Když byla Brandi ještě malá, její matka se seznámila se zpěvákem Billy Rayem Cyrus, který neváhal a obě její děti z prvního vztahu adoptoval a Tish pojal za manželku. Poté se jim narodila dcera a známější ze sester, Miley Cyrus a následně nejmladší Noah Lindsey, která je pro změnu herečkou.

Brandi1

Brandi toužila hrát a chtěla se ukázat po boku Miley a Raye v seriále Hannah Montana, avšak režiséři pro své potřeby vybrali nejmladší Noah Lindsey. Ani tak se Brandi nevzdává a snaží se probojovat mezi filmové hvězdy. Stín slavnější sestry ji zatím nijak nevadí a žene se kupředu jako rozjetý vlak.

I přesto, že touží být herečkou, osud jí přihrál spíše hudební směr a to v kapele s Megan Park, s názvem „Frank + Derol“ a je rovněž součástí skupiny Hanny Montany. Také je nevlastní vnučkou politika Rona Cyruse. Je krásná a nadaná. Ostatně příležitostně se projde po módním mole či se ukáže před známým „fotoaparátem“.

Brandi7

Brandi pozornost dle jejích vlastních slov znervózňuje a tak oproti sestře Miley vystupuje distingovaně a vyspěle. Nevyplazuje na nikoho jazyk a nepotřebuje být za každou cenu středem pozornosti. Sestru má však ráda a tvrdí o ní, že má velkou osobnost.

Jak to sluší sestře známé zpěvačky Brandi Cyrus, se můžete podívat ve fotogalerii. My zatím budeme se zaujetím sledovat, jak se jí daří z profesionálního hlediska a zda nás překvapí hudebním vzletem či hereckou kariérou. Je však jasné, že žít ve stínu těch více úspěšných je vždy složité a frustrující, ale zároveň silnou motivací dokázat, že i vy máte své místo na slunci.

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com; Pinterest.com