Únorová várka světových čísel časopisů o módě a lifestylu je vážně bohatá, srší originálními nápady a na své obálky zařazuje především herecké špičky.

První zajímavostí je série, kterou má na starost americký W Magazine. Časopis se chlubí sedmi různými obálkami, na kterých najdete například Keiru Knightley, o niž se s lehkostí opírá herec Benedict Cumberbatch. Dále zde pózuje například Julianne Moore, Amy Adams či k nepoznání vypadající Reese Witherspoon.

Reese Witherspoon

Polonahá holandská modelka Daphne Groeneveld zdobí obálku místního vydání Vogue. U Vogue ještě chvíli zůstaňme, australské vydání totiž patří do bílé oděné Kim Kardashian. Je to její první single obálka vůbec.

kim

Musíme vám ukázat také únorový Flare a zamilovanou manželskou dvojici Olivia Palermo a Johannes Huebl. Kanadské Elle pro změnu velí do proužků oděná Katie Holmes.

Katie Holmes for Elle Canada

Vydařené fotografie vznikly také pod taktovkou Alexie Lubomirski, kterému tentokrát pózovala překrásná a stále atraktivní Gwyneth Paltrow. Ta se dostala na obálku britského Harper´s Bazaar.

Gwyneth Paltrow by Alexi Lubomirski for the cover of Harper's Bazaar UK February 2015

Nakonec tu máme také velký blogerský úspěch. Chiara Ferragni se totiž neobjeví v tomto měsíci pouze na obálce německého InStyle, ale stejně tak jí patří místo ve trojici na obálce časopisu Lucky.

Chiara Ferragni of The Blonde Salad, Zanita Whittington of Zanita Zanita, and Nicole Warne of Gary Pepper Girl—on Lucky Magazine Cover, February 2015

Foto: Pinterest