Začněme například modelkou Mirandou Kerr, která brázdila manhattanské ulice v černých džínách a bílém tílku. Nenucený outfit doladila pomocí výrazného zlatého náhrdelníku a hodinek, zbytek přenechala nesmrtelné černé, vlasy stáhla do přísného culíku a nasadila si trendové sluneční brýle.

Miranda Kerr Spotted in Manhattan

To herečka Liz Hurley vyšetřila volné odpoledne na nákup spodního prádla La Perla, v Londýně jste ji tak mohli spatřit v pohodlných bílých džínách a krajkovém topu s klíčky od auta v ruce.

Jako princezna z pohádky působila zpěvačka Taylor Swift, oblékla šaty inspirované 50. léty zdobené bohatým květinovým potiskem a výraznými letními barvami. Celý look doplnila pomocí tašky a nízkých lodiček v zeleném odstínu.

Krásné upnuté modré šaty zvolila nádherná Kim Kardashian, centrum New Yorku si tak opět mohlo prohlédnout její křivky a vlnité tmavé vlasy, které ke Kim patří. Svůj outfit doplnila pouze jednoduchým zlatým náhrdelníkem a zlatými střevíčky.

The Kardashian Sisters look for a new retail store in Soho

Za zmínku stojí také již zakončený Wimbledon, jehož poslední kola si nenechala ujít řada známých osobností. Jednou z nich je například i Victoria Beckham, která oslnila v asymetrických šatech s kontrastními barvami.

Ovšem té větší pozornosti neunikla ani čerstvá vítězka wimbledonského titulu Petra Kvitová, které se volba šatů velice vydařila a sklízela jednu pochvalu za druhou.

Wimbledon Champions Dinner

Foto: Profimedia.cz