Nejlepší halloweenské make-upy celebrit

/ Redakce Foto: Glamour

Halloween. Přestože se jedná o velmi tradiční svátek, který do Irska přišel z Říma a rozšířil se především v USA, dnes jej známe především díky kostýmům. Ty původně nosily jen malé děti při koledování známého “trick or treat”, dnes je ale už tradicí, že i dospělí se převlékají za mrtvé, nadpozemské nebo jiné děsivé postavy. A komu z celebrit se to daří nejlíp?

Sara Sampio

Portugalský andílek Victoria’s Secret letos navštívil halloweenských party několik a zvolil dva převleky. Jeden jako mrtvá Červená Karkulka a druhý jako mrtvý pacient plastické chirurgie. Oba byly dokonalé a Sara se tak dostává mezi celebrity s nejpropracovanějším kostýmem.

Kaia Gerber

Možná nová supermodelka Kaia Gerber na páteční halloweenskou party v Los Angeles zvolila retro sedmdesátkový outfit, kterému dominovala blonďatá paruka a metalické prvky. Kaia všem ukázala, že přestože jí je teprve 16, můžeme od ní očekávat ještě velké věci. Alespoň co se kostýmů týká.

Heidi Klum

Topmodelka Heidi Klum je pověstná svými kostýmy, do kterých insvetuje nemalé množství času a peněz. Loni například překvapila účastníky halloweenské párty, když si na ní přivedla pět svých dvojnic, které byly od modelky takřka k nerozeznání. Její letošní kostým zatím není znám, ale když jde o Heidi, je jasné, že se máme na co těšit!