Březnová vydání módních časopisů už zahltily prodejní pulty a my musíme konstatovat, že jejich autoři byly i tento měsíc velice kreativní. Pro své obálky si vybraly dámy různého věku, povolání i národnosti.

V americkém Vogue vsadili na jistotu a zpěvačku Rihannu oblékli do outfitu z poslední, tajemstvím opředené kolekce Louis Vuitton, kterou tvořil ještě Marc Jacobs. Stejný nápad, ale jiný model vynesla také modelka Karlie Kloss díky korejské verzi W Magazine.

Více než špetka umění je na první pohled vidět z obálky australského Vogue, na fialovém pozadí figuruje Mia Wasikowska, australská herečka a tanečnice, kterou můžete znát ze seriálu In Treatment.

Není nouze ani o krásnou českou tvář, Eva Herzigová zapózovala pro španělský Harper´s Bazaar oděná do efektních šatů Dolce & Gabbana. To ve Velké Británii si vzal do ruky fotoaparát legendární Karl Lagerfeld, jemuž pózovala Rosie Huntington-Whiteley v šatech Dior.

Stejně tak nesmíte přehlédnout anglickou verzi Elle se zpěvačkou Lily Allen či časopis Wonderland, Emma Watson v šatech Dolce & Gabbana s korunkou na hlavě byla rozhodně tou správnou volbou.

Foto: Pinterest