Nejzajímavější březnové obálky

/ Redakce

Letos, více než kterýkoli předchozí rok, asi nebude platit pranostika „Březen, za kamna vlezem“. Jarních teplot a slunečních paprsků si užíváme plnými doušky, ale kdyby se snad náhodou přeci jen ochladilo, alespoň vám doporučíme, čím se za těmi kamny pokochat.

Březnová vydání módních časopisů už zahltily prodejní pulty a my musíme konstatovat, že jejich autoři byly i tento měsíc velice kreativní. Pro své obálky si vybraly dámy různého věku, povolání i národnosti.

V americkém Vogue vsadili na jistotu a zpěvačku Rihannu oblékli do outfitu z poslední, tajemstvím opředené kolekce Louis Vuitton, kterou tvořil ještě Marc Jacobs. Stejný nápad, ale jiný model vynesla také modelka Karlie Kloss díky korejské verzi W Magazine.

Více než špetka umění je na první pohled vidět z obálky australského Vogue, na fialovém pozadí figuruje Mia Wasikowska, australská herečka a tanečnice, kterou můžete znát ze seriálu In Treatment.

Není nouze ani o krásnou českou tvář, Eva Herzigová zapózovala pro španělský Harper´s Bazaar oděná do efektních šatů Dolce & Gabbana. To ve Velké Británii si vzal do ruky fotoaparát legendární Karl Lagerfeld, jemuž pózovala Rosie Huntington-Whiteley v šatech Dior.

Stejně tak nesmíte přehlédnout anglickou verzi Elle se zpěvačkou Lily Allen či časopis Wonderland, Emma Watson v šatech Dolce & Gabbana s korunkou na hlavě byla rozhodně tou správnou volbou.

Foto: Pinterest