Dnes pro vás vybíráme osm nejzajímavějších dubnových obálek časopisů, které postupně zaplavují světový trh. Dvě z nich patří magazínu Elle, v její americké verzi najdete překrásnou Emmu Watson, která už má hodně daleko od malého děvčete, které stálo po boku kouzelníka. Od hlavy až k patě ji do džínoviny oblékla značka Balmain.

Britská verze vsadila na přirozenou krásu Katie Holmes, které k dokonalé obálce postačil přirozený make-up, vlasy vyfoukané do hladka, bílá stolička a barevnými krystalky posetý kabátek Prada.

Další dvojici tvoří vydání japonské a portugalské verze Vogue. Žlutozelenou japonskou obálku doplnila Edie Campbell, Portugalsko zvolilo výraznou modelku Julianu Schuring oděnou do kousků z jarní kolekce Christopher Kane.

Britský Harper´s Bazaar vsadil na osvědčenou tvář Sarah Jessicy Parker, nebála se extravagantních kousků z jarní kolekce Louis Vuitton, tedy poslední prezentace nápadů Marca Jacobse jako jejího kreativního ředitele.

Nesmíme opomenout ani vybarvený InStyle s Jennifer Lopez, do fialkova laděnou obálku britské Marie Claire, kterou zdobí zpěvačka Katy Perry. A jako poslední vybíráme půvabnou herečku Amandu Seyfried. V outfitu Chanel s rudými rty a kočičíma očima pózovala pro obálku W Magazine.

Foto: Pinterest