První zmiňovaná, Kirsten Dunst, působí v prostředí rozkvetlé zahrady časopisu Harper´s Bazaar jako roztomilá víla. Šaty poseté kamínky značky Miu Miu dodávají celé obálce tu správnou atmosféru.

Na růžovém pozadí se objevuje také modelka Kate Moss v časopisu Vogue, jak jinak než oblečená do modelu ze své vlastní spolupráce pro Topshop, kterému nechybí trendové třásně. V dalším modelu, který vznikl z této spolupráce se představuje také na obálce Harper´s Bazaar, na kterou ji odfotil Terry Richardson.

U Vogue ještě chvíli zůstaneme, jeho čínská mutace zkombinovala světle růžové pozadí s modelkou tvrdších rysů Sun Fei Fei, která oblékla kabátek Burberry Prorsum zdobený nepřehlédnutelnými 3D aplikacemi.

Americká Elle tentokrát sáhla po kontroverzní zpěvačce Miley Cyrus, které ovšem nelze upřít zajímavý vzhled podpořený klučičím účesem a třpytivým modelem od Marca Jacobse. Evidentně to Miley umí roztočit i bez zbytečně přehnaných gest a vyplazeného jazyka.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Květnové obálky charakterizuje obrovská porce ženskosti, kterou předvedla také například Scarlett Johansson v Glamour a ve Vanity Fair či Cameron Diaz pro InStyle. Fotografie hledejte v naší fotogalerii.

Foto: Pinterest