Ty nejzajímavější outfity minulého týdne charakterizují především upnuté či rozevláté šaty a nesmrtelný kousek v každé skříni – tmavě modré džíny, jež lze vhodně kombinovat s mnoha dalšími kousky.

Po sněhově bílých šatech v délce pod kolena sáhla usměvavá herečka Katherine Heigl, která tento jednoduchý skvost podtrhla pomocí světle hnědých doplňků a výrazných zlatých hodinek i náušnic. Do tělové barvy se oblékla topmodelka Miranda Kerr, vše doladila světlými lodičkami, bílou kabelkou a slunečními brýlemi.

miranda kerr

Některé dámy se nebály výraznějšího prvku, zpěvačka Jennifer Lopez vsadila na rozevláté šaty se zvířecími prvky, Cameron Diaz omládla v barevných šatech s abstraktním potiskem.

Nepřehlédnutelnou se ovšem stala také mladinká zrzka Emma Stone, rudým minišatům dodala šmrnc pomocí černého koženého křiváku.

emma stone

Kůže se nebála ani modelka Karolina Kurková, svoji zdobenou sukni doladila pomocí volného trička a zlatých páskových sandálků.

Džíny jsme mohli během minulých dní obdivovat na krásných postavách Cameron Diaz, ale také Heidi Klum. Ta je doplnila bílým blejzrem, černou taškou a černými lodičkami na obdivuhodně vysokém podpatku.

heidi klum

Foto: Profimedia.cz