Září je měsícem, na který se připravují neobyčejná vydání módních magazínů po celém světě. Nejzajímavější, nabité informacemi a zajímavou reklamou, s krásnou tváří na obálce. V posledních letech mezi sebou vedou dokonce souboj o to, které zářijové číslo bude nejtěžší, tedy u jakého čísla bude končit jeho poslední stránka.

Britské vydání magazínu Elle ozdobila v zářijovém čísle modelka Kate Upton, která oblékla kabát zdobený potisky a výraznými knoflíky značky Prada.

Americká Elle vyrazila do boje s Kristen Stewart v zrzavých vlasech a s uhrančivým pohledem. Kristen je na obálce originálně vyfocena v zajetí zámků značky Chanel.

cf6d273ea482643ebf25df58ad1beeda

Máme tu snad nejtěžší zářijové vydání letošního roku, americký Vogue se chlubí 1,26 kilogramy a kočičíma očima britské modelky Cary Delevingne, která zde pózuje v modelu od Nicolase Ghesquiéra z jeho debutové kolekce pro Louis Vuitton.

eaf07f947d01c8952d3de821c4bff1be

Pak zde máme o několik gramů lehčí Harper´s Bazaar s Rosie Huntington-Whiteley, tato obálka je zvláštní tím, že není prioritně zaměřena na oblečení, ale spíš na výrazný obličej modelky.

V jiné zemi zdobí stejný časopis do růžového kompletu oděná zpěvačka Lady Gaga, která si zvládla vzít do rukou nejen psaníčko, ale také francouzského buldočka.

d5c9fa3b47976a6c3938c43627a8c8d9

Zajímavostí je také obálka jednoho z dalších vydání časopisu HB, na jehož přední stránce se umístila Emma Ferrer. Tato neznámá kráska ve světě módy je vnučkou slavné Audrey Hepburn. Vtipné je, že pro tuto kampaň ji nafotil vnuk legendárního fotografa Richarda Avedona. Emmino první velké focení dopadlo na jedničku a kráska byla v modelech Lanvin, Tods a Ralph Lauren jako ryba ve vodě.

bazaar13f-2-web

Foto: Pinterest