Bohužel vzorem rozhodně nejsou, tedy alespoň většina. Dokonce mám v poslední době pocit, že nevkus se ještě více prohlubuje a to navzdory tomu, že tato země má více stylistů než klientů, kteří by jejich služby mohli potřebovat. Tak kde je chyba? Proč je stále vkus českých hvězdných jmen tak chabý?

Kráskou českého hereckého nebe je bezesporu Jitka Čvančarová. Jitka je velmi milá žena, která se kromě herectví a tance věnuje charitě. Nicméně právě charitativní projekt se jí stal opět tak trochu módně osudným. Bohužel tentokrát více než nevkus zaváněl její outfit laciností. O to hůř, že se jednalo o slavnostní křest charitativního kalendáře DEBRA, který si rozhodně zasloužil patřičný oděv, který by nebyl vulgární a neodvracel pohled přítomných od úchvatného kalendáře. Bulvár jistě znovu zdůraznil, že šaty Jitce odkrývaly nedostatky její postavy, ale o to tady nejde. I žena nedokonalé postavy může být krásná a perfektně oblečené dané příležitosti. Herečce Jitce Čvančarové se to extrémně nepovedlo.

Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Naopak zpěvačka Dara Rolins na té samé akci zářila a to naprosto celkovým pojetím outfitu. Dara nemá ráda usedlou módu, ale správně zvolila šaty střihem i detaily zajímavé, které dokonale podtrhla výběrem bot, které mě hodně baví. Na slavnostní událost je možné se obléci decentně a přitom mimořádně originálně.

Dara Rolins

Dara Rolins

Minulý týden se odehrála tisková konference České televize představující vánoční program, které se zúčastnila řada hvězd. Celkový pohled na ně byl ale žalostný. Asi nejlépe, i když taky nijak zvlášť famózně, byla oblečená Taťána Kuchařová. Když už Taťána zvolila sportovnější eleganci s výrazným potiskem trička, měla zvolit spíše sportovní obuv, takové tenisky, které jsou současně trendy, by udělaly své.

Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová

Nicméně stále nejkrásnější Češka vypadala podstatně lépe než herečka Eliška Jansová, která zvolila světle růžové šaty nehezkého střihu i levně působícího materiálu. Vše tzv. dorazila černými balerínami a lesklými silonkami. Výsledek je tristní a přitom mladinká Eliška by určitě mohla zazářit stejně jako ve vánoční pohádce.

Eliška Jansová

Eliška Jansová

Už tradičně ne moc lichotivě oblečená Agáta Prachařová se objevila na křtu kuchařky Haliny Pawlowské v Café Orient. Agáta byla tentokrát tak trochu za šedou myšku s výrazně nalíčenými rty, které však chválíme. Nicméně ony šaty, kabát nedržícího tvaru působily společně velmi, jak to přesně definovat, nestabilně. Agáta se umí tvářit jako modelka a důležitá celebrita, ale její styl spíše svědčí o opaku.

Agáta Prachařová

Agáta Prachařová

Herečky Linda Rybová a Kateřina Winterová jsou známé osobnosti z titulních stran módních časopisů a různých fotostory. Proto od nich automaticky očekáváme to nejlepší, co se módy a stylingu týká. Bohužel ne vždy to ale těmto ikonám vyjde. Na křtu knihy Luby Skořepové Maminčina kuchařka si dámy vyrazily zahalené do šedých svetrů. Je až neuvěřitelné, jak je tato barva mezi celebritami žádaná a oblíbená. Nicméně na křest bych volila trochu té elegance. Je to tak těžké držet určitý dress code? V Čechách bohužel ano.

Linda Rybová a Kateřina Winterová

Linda Rybová a Kateřina Winterová

Foto: Profimedia.cz