Bývalá manželka herce Orlanda Bloom a matka tříletého syna Flynna i ve svých jednatřiceti letech může s klidným svědomím nafotit kolekci džínové módy 7 for All Mankind zdůrazňující sportovní postavu.

Stejně tak Miranda neváhala a nadchla se pro podzimní kampaň značky Swarovski. Přispěla k tomu jistě vzpomínka na babičku, která i přes malé finanční prostředky dokázala vždy vypadat elegantně a to především díky perlám, které nosila.

Miranda Kerr3

Miranda se ráda obklopuje tvůrčími lidmi, jelikož spoustu času tráví v práci, je pro ni důležité mít kolem sebe schopný tým. Září z ní elegance, nadšení, klid i cílevědomost. Módu má rovněž v malíčku a díky pravidelnému cvičení jógy si může dovolit obléct cokoli. Ráda nosí značky Dolce & Gabbana, Michael Kors či Burberry. Sluší jí malé černé, vzdušné blůzy i šik sáčka. Hluboký výstřih či vysoký rozparek u Mirandy vzbuzují zájem, nikoliv pohoršení.

10502094_10152299957619405_2969560782809459040_n

Málokdo by řekl, že Miranda v mládí závodila na motorkách i v jízdě na koních. Dětství si totiž užívala v Austrálii na farmě své babičky. Tehdy dokonce nepociťovala žádnou domýšlivost svého okolí, nikoho nezajímalo, co má zrovna na sobě. Člověk mohl být sám sebou.

Escada Joyful Roadshow

Miranda Kerr je na svém profesionálním vrcholu. Zkušeností, které má za sebou je nespočet, mnozí si ji vybavují z reklam pro značku Maybelline, jiní z videoklipu k singlu “Number One” umělců Kanye West a Pharrell. Ať tak nebo onak, Miranda je milující matkou, skvělou modelkou a krásnou ženou v jednom.

*EXCLUSIVE* Miranda Kerr and Flynn head to Orlando Bloom's house for Flynn's Birthday Party

Foto: Profimedia.cz