Taylor Swift & Joe Alwyn

Sedmadvacetiletá americká zpěvačka má po rozchodu s britským hercem Tomem Hiddlestonem, kterého si nejspíš vybavíte jako zlého Thorova bratra, novou lásku. Je jím o rok mladší herec Joe Alwyn. Díky zpěvaččině nedávné zkušenosti, kdy se publicita výrazně podepsala na jejím vztahu právě s Tomem Hiddlestonem, se nový hvězdný pár usilovně vyhýbá novinářům. S mladým Britem Taylor Swift randí od června tohoto roku.

Joaquin Phoenix & Rooney Mara

Talentovaný a introvertní herec si v letošním roce také našel svojí spřízněnou duši. A není jí nikdo jiný, než božská Rooney Mara! Pár se na letošním festivalu v Cannes celou dobu romanticky držel za ruku a o tom, že je to láska jako trám, mluví také společné fotografie, kde se po ulici procházejí v podobných pruhovaných outfitech. Desetiletý věkový rozdíl je tak mezi nimi rázem zažehnán.

Mischa Barton & James Abercrombie

Jednatřicetiletá hvězda seriálu O.C. od jara 2017 randí s australským modelem a dědicem miliardového impéria Jamesem Abercrombiem, který představuje návrat mužných typů do současného modelingu. Nový vztah oslavila změnou účesu a dlouhé blond vlasy si zkrátila na ramena. Od května je pár prakticky nerozlučitelný, což potvrdila také Jamesova modelingová agentura. Samy hrdličky vztah médiím potvrdily začátkem června.

Nina Dobrev & Glen Powell

Poměrně dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že herečka bulharského původu randí s Orlandem Bloomem. Krásku z Upířích deníků však s britskou filmovou hvězdou pojí jen dlouholeté přátelství. Od července se Nina ukazuje po boku amerického herce Glena Powella, který se před nedávnem mihl ve filmovém hitu Skrytá čísla. Novou lásku Nina oslavila stejně jako Mischa Barton – zkrácením svých vlasů. Že by to byl nový trend Hollywoodu?

Casey Affleck & Floriana Lima

Svoji lásku na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech předvedl vzácný host Casey Affleck, kterého doprovázela herečka známá ze seriálu Supergirl. Herci se dali dohromady na konci minulého roku.

Charlize Theron & Gabriel Aubry

Že vám jméno kanadského modela přijde povědomé? Pravděpodobně to bude tím, že byl partnerem Halle Berry, s níž má dceru Nahlu Arielu. Péče o potomky je také svedla dohromady, poznali se ve školce, kam Charlize vodila svoji dceru August, kterou adoptovala po rozchodu s hercem Seanem Pennem.

Kate Hudson & Danny Fujikawa

Kate Hudson má pravděpodobně zálusk na muzikanty. Jak jinak si vysvětlit, že její nový přítel Danny je již několikátým v řadě? Ať tak či onak, blond herečka vedle svého nového objevu doslova září. Podnikají spolu spoustu zajímavých dobrodružství jako byla například jejich nedávná humanitární cesta do Kambodže či adrenalinové sporty. Hudební producent a populární herečka se ke svému vztahu oficiálně přiznali začátkem května 2017, kdy společně dorazili na premiéru filmu Snatched, v němž hraje Katina matka Goldie Hawn.

Selena Gomez & The Weeknd

Spojuje je hudba, pomocí níž se také seznámili. Nový pár spolu randí od začátku tohoto roku. Na profesním poli se jim oběma daří již poměrně dlouho a nyní tento svůj úspěch ztvrdili společnou láskou. Přestože jsou oba velmi mladí, patří mezi velké influencery nejen co se týká hudby, ale také módy. Selena v letošním dubnu například zdobila obálku časopisu Vogue.