Když jste hollywoodskou celebritou, nemůžete chodit jen tak v něčem. Neustále vás stíhají fotografové, lidé vás poznávají na ulici a chtějí autogram. A červený koberec? Ani tam to není žádný med. Vybrat šaty, ve kterých budete krásná a budou vám dokonale sedět, je pořádný oříšek. A právě od toho mají slavné tváře stylisty. Ti jim pomáhají se v módě nejen zorientovat, dokonce jim nakupují a vytvářejí jejich styl i šatník.

Dobrý styl vás totiž může vynést až na vrchol. Takže oblečení se rozhodně nevyplatí podceňovat! A kdo že obléká slavné? Seznamte se s těmi nejlepšími stylisty, které se vyplatí sledovat.

Elizabeth Stewart

Kate Blanchet, Zoe Deutsch, Julia Roberts, Viola Davis. To je jen pár jmen, které Elizabeth obléká. Její styl snadno poznáte, celebrity obléká do klasických kousků v netradičních střizích, nebojí se barev. Například Viola Davis by, co se barev týká, mohla s přehledem konkurovat i anglické královně. Miluje velké výrazné brýle, které používá jako dramatickou závěrečnou tečku outfitů. A taky vypadá jako dvojče Julie Roberts. No není ta podoba neskutečná?

Karla Welch

Pokud jste mladá začínající hvězda Hollywoodu, pak se svěřte do rukou Karly. Je dvorní stylistkou herečky Elisabeth Moss, kterou můžete vidět v novém seriálu The Handsmaid’s Tale na Netflixu. Stojí také za skvělým stylem Karlie Kloss a Justina Biebera. Na MTV Awards si vzala do parády Millie Bobby Brown ze seriálu Stranger Things, která je jednou z největších vycházejících hvězd současnosti. Miluje colorblocking, jednoduché elegantní retro šaty a trička se sukní. Sama nosí ty nejodvážnější kombinace a vypadá vždycky cool.

Shaggy ( #fakefur )

Příspěvek sdílený Karla Welch (@karlawelchstylist),

Mel Ottenberg

Kdo nejvíce zazářil na letošním Met Gala? Jednoznačně zpěvačka Rihanna! Její šaty splňovaly téma snad nejvíce ze všech. RiRi je módní expertkou, to už dávno všichni víme, kdo má ale na jejím geniálním stylu významný podíl? Stylista Mel Ottenberg, jeden z nejodvážnějších a nejextravagantnějších stylistů našeho seznamu. Je zkrátka génius, kterého byste měli sledovat. Vždycky dopředu ví, co se bude nosit. Miluje extravagantní modely a všechno nevšední a zajímavé. Pokud chcete, aby vás Mel oblékal, nesmíte se bát riskovat a musíte mít sebevědomí jako Rihanna. A to jen tak někdo nemá.

Studio Mel in @officemagazinenyc ???✂️?????????????

Příspěvek sdílený Mel Ottenberg (@melzy917),

Kate Young

Jejími klientkami jsou například Sienna Miller, Dakota Johnson nebo Michelle Williams. Jedná se o ty nejstylovější ženy, které v Hollywoodu můžete potkat. Stojí také za módním přerodem Seleny Gomez, jejíž street style je teď na jedničku a stala se inspirací žen po celém světě. Dobrý styl vám zkrátka dokáže změnit život. Jejím poznávacím znamením jsou ženské šaty, boho styl, krajky, volánky a nabírání. Kate dokáže v každé ženě probudit její ženskou stránku. Její outfity jsou vždycky dokonalé a její rukopis snadno poznáte. Hvězdy, které obléká, totiž bývají na červeném koberci vždycky jedny z nejkrásnějších.

♥️♥️♥️

Příspěvek sdílený Kate Young (@kateyoung),

Monica Rose

To, že se Kim Kardashian a celá její rodina začala objevovat na seznamech nejlépe oblečených, nemá na svědomí Kanye West, jak se mnozí domnívají. Za to, že Kim vyhodila ze své skříně všechny bandážové šaty a třpytivé vysoké podpatky, může stylistka Monica Rose. Jedna z nejlepších a nejvlivnějších stylistek současnosti má na svědomí i to, že máte nejspíš ve skříni dlouhý rozevlátý kabátek a nosíte ho spolu se skinny džíny. To je totiž jedna z jejích nejoblíbenějších a nejtypičtějších kombinací. Oblékla do ní například Chrissy Teigen, Gigi a Bellu Hadid, Kendall i Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Jennu Dewan Tatum, Kaiu Gerber a Caru Delevingne. Mezi její další oblíbené kousky patří bombery, mum jeans, krátké kožešiny a pruhované kostýmky. Monica je zkrátka módní guru.