Já sama Olivii sleduji již od doby, kdy se po boku úspěšné mladé designérky Whitney Port objevila v televizním seriálu The City. Nezaujalo mne její sebevědomí a arogantní vystupování, ale především vytříbený styl, kterým se v každém díle seriálu prezentovala.

se

Po několika letech si ji oblíbily miliony módychtivých žen, které v poslední době netrpělivě diskutovaly a čekaly na to, co Olivia vymyslí u příležitosti vlastního svatebního dne. Všem natěšeným na dokonalou róbu ovšem možná vzala tak trochu vítr z plachet a žádná velká okázalost se v tichém newyorském parku nekonala, ba naopak.

Když jsem fotografie její verze svatebních šatů (které vlastně nejsou šaty jako takové) viděla poprvé na Twitteru, začala jsem přemýšlet nad tím, jak se této dnes již vdané paní, jednoduše a s noblesou opět povedlo bílým kompletem trefit do černého.

Olivia je totiž jasným důkazem toho, že 21. století nemusí být nutně o pokroku, kýči, okázalosti a závodu o nejkrásnější nevěstu historie.

1b6bf804331d18022fc6d4cca1a22dd8

Pokud jste neměli možnost si její outfit podrobněji prohlédnout, vězte, že oblékla tři elegantní kousky značky Carolina Herrera – kašmírový svetr, šortky a objemnou sukni s nápadnou výšivkou. Jemnost podtrhla staženými vlasy do culíku, drobnými náušnicemi a náramkem.

A co by to bylo za nevěstu bez bot od Manola? Olivia obula přesně ty stejné modré, které si moc dobře pamatujeme ze svatby seriálové Carrie Bradshaw, tradici modrého doplňku tedy i tato moderní nevěsta dodržela. A jak se líbí její verze svatebních šatů vám? Dejte nám vědět.

BrZYgk-CcAA6Asw

Foto: Pinterest