Absolutním hitem pro mě osobně je kabát, který oblékla pro svůj let herečka Anne Hathaway. Fantastický oversized střih, úžasná barva, prvotřídní materiál a fantastický vzor. Co dodat?

Anne Hathaway

Úžasný ostře žlutý svetr značky Moschino, která přenesla pohádkového spongeboba do světa módy, mě zkrátka baví. Na zpěvačce Rita Ora vypadá fantasticky a společně se žlutými lodičkami a puntíky navíc je to neskutečná kombinace, kterou by nikdo jistě nepřehlédl ani v pražských ulicích.

Rita Ora

Rita Ora

Herečka z kultovního seriálu Sex ve městě Kim Cattrall sice neoblékla žádný světoborný outfit, ale zkrátka do tohoto článku patří. Sice netoužím po žádném kousku, který oblékla, ale po její kráse, mladosti a vitalitě v jejím věku rozhodně ano.

Kim Cattrall

Zpěvačka Lady Gaga se mezi nejlépe oblečené celebrity dostává jen zřídka. Patří spíše do kategorie hodně odvážných, ale tyto šaty a vysoké boty tělové barvy jsou dech beroucí. Lady Gaga v tomto outfitu vypadá jako princezna z pohádky, která má výjimečný vkus a cit pro detail.

Lady Gaga

Herečka Jennifer Connelly si opět zahrála po boku herce Russella Crowea a na premiéru filmu Noah si oblékla pompézní róbu z dílny Alexander McQueen, nad kterou se musí každé ženě tajit dech.

Jenniferr Connelly

Původně sportovně laděný styl džínů, trička a křiváku povýšila herečka Vanessa Hudgens díky famóznímu klobouku na styl hodný slova glamour. Na tomto outfitu je zřejmé, jak jediný výrazný detail umí změnit celkový vzhled o sto procent.

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

Herečka Reese Witherspoon v poslední době jen září. Fotografové ji snad denně zachytí s úsměvem na rtech a vždy skvěle sladěnou. Žlutá s černou skvěle ladí, sandálky nemají chybu a klobouk opět dokonale padne. Už taky jeden máte ve své skříní, očividně to bude hit letošní sezony.

Reese Witherspoon

Tři krásné herečky ve společném objetí na jednom červeném koberci oblečené do půvabných šatů. Cameron Diaz zvolila černé kožené šaty na tělo, které zvýraznily její perfektní postavu a jednoduché klasické lodičky tělové barvy. Kate Upton rovněž zvolila černé šaty jen odlišného střihu a lodičky taktéž tělové barvy. Leslie Mann se barevně v uvozovkách lehce odvázala a sáhla po šatech se vzorem a naopak černých lodičkách. Všem třem to náramně slušelo a všechny tři zvolily jednoduchost a eleganci, která se vždy vyplácí.

Kate Upton, Cameron Diaz, Leslie Mann

Foto: Profimedia.cz