V průběhu letošního roku přijdou do kin filmové premiéry a konkrétně ve třech z nich čekají na dámy adepti na nový pánský idol tohoto roku.

Joel Kinnaman

Joel Kinnaman – Robocop

Charismatický muž mnoha podob vám učaruje. Švédský herec pracoval původně v továrně na výrobu piva, vedl bar ve francouzských Alpách a cestoval po jihovýchodní Asii. Až po návratu do Švédska se nechal zlákat k herectví a nakonec absolvoval i studium v tomto oboru.

Více než deset let se Joel věnoval filmu ve Švédsku a teprve ve svých dvaatřiceti letech přivoněl k filmu ve Spojených státech, odkud pochází jeho otec. Americký debut si zahrál v seriálu The Killing, provázený detektivním příběhem. Vybavit si ho můžete například z filmu Muži, kteří nenávidí ženy.

Letos si jeho herecký výkon vychutnáte v akčním filmu RoboCop. Napůl člověk a napůl stroj, skvělý protivník proti kriminalitě dokáže stále lidi fascinovat.  Dřívější policista je po úraze zachráněn experimentem společností OmniCorp a nadále se snaží plnit své poslání. Tento příběh je vám jistě dobře znám. Nejedná se o první filmové zpracování tohoto scénáře.

Joel Kinnaman

Rodrigo Santoro  – 300: Vzestup říše

O čtyři roky starší herec, Rodrigo Santoro, původem z Brazílie, rád poslouchá kapelu The Doors a čte Shakespeara. Typově bychom ho mohli zařadit k herci Keanu Reevesi. Jeho historie herectví spadá až do roku 1994 a od divadla měl jen krůček k filmu. Mezi první velké role patřil film Vzpoura ve věznici Carandiru.

Roli ve známějším snímku si zahrál v komedii Láska nebeská a ve třetí sérii úspěšného seriálu Ztraceni. Mimo jiné byl v roce 2004 časopisem People zařazen do ankety nejkrásnějších lidí planety. Aktuálně si jeho úžasné fyzičky můžeme užít v pokračování epické ságy 300: Vzestup říše.

Rodrigo Santoro

Theo James – Divergence

Třicetiletý herec a zpěvák pocházející z Velké Británie vám nabídne hned několik odlišných rolí, které si zahrál. První z nich proběhly ve dvou méně známých seriálech, zatímco třetí ztvárnění si mnozí z vás jistě vybaví. Herec se totiž objevil ve čtvrtém filmu Underworld: Probuzení, kde měl po boku herečku Kate Beckinsale.

Letos v dubnu očekáváme premiéru scifi Divergent, kde si Theo zahrál vedle Shailine Woodley a Kate Winslet. Příslib poutavého příběhu podle světového bestseleru jistě přiláká spoustu diváků. A my věříme, že i Theo v jedné z hlavních rolí upoutá vaši pozornost.

Theo James

Theo James

Tři nadějní herci, tři nadějné mužské tváře. Užijte si rok ve společnosti charismatických mužů, kteří mají našlápnuto na pánské idoly. Kterého byste si vybrala vy?