“Jsi nejlepší na světě a nemluvím jen o sportu. Mluvím o tom, jaká jsi matka a manželka. A těším se na každou další kapitolu našeho společného života, naší pohádky, kterou spolu napíšeme. Za celý svůj život jsem si neuvědomil, že vedl k tomuto momentu, že jsem na něj celou tu dobu čekal. Všechno, co jsem za celý život stihnul, celá má kariéra a věci, na které jsem za posledních 34 let pyšný, se vytrácí v porovnání s tím, co se děje dnes. Jsem neuvěřitelně vděčný a zamilovaný.”

Řekl ženich ve svém manželském slibu, ve kterém uznačil Serenu za svoji královnu, se kterou už mají princeznu. Tedy dceru Alexis Olympii, která se narodila na začátku září.

Celá lovestory Sereny a Alexise zní jako hollywoodský film. Už jen to, že lidé z tak odlišných světů k sobě našli cestu, je neuvěřitelné. Serena Williams je jedna z nejlepších sportovkyň dnešní doby, možná nejlepší vůbec. Například svůj zatím poslední výherní titul si odnesla těhotná. Zatímco Alexis Ohanian je zakladatelem internetových stránek Reddit, vyrostl hraním Game Boye a je označován jako “starosta internetu”. Když se poznali, Serena netušila, co je Reddit a on nikdy neviděl žádný tenisový turnaj.

Pár se seznámil v Římě v hotelu Cavalieri, kam se oba nezávisle na sobě vydali na snídani, které jsou zde vyhlášené. Serena a její tým ovšem zjistili, že snídaně se už nepodávají, a tak se rozhodli sednout si venku u bazénu a objednat si něco jiného. To stejné po svém příchodu zjistil Alexis a rozhodl se posadit se ven a dodělat věci do práce. Serena byla vytočená, když si ze všech stolů vybral právě ten vedle ní, ale když ho nedokázaly odradit ani narážky členů jejího týmu, pozvala ho, aby si přisedl k nim. O osmnáct měsíců později seděli opět u společného stolu, tentokrát cíleně, a Alexis požádal Serenu o ruku.

Svatba pro dvě stovky lidí se uskutečnila 16. listopadu v New Orleans. Datum i místo nebylo vybráno náhodně. 16. listopadu měla narozeniny Alexisova matka, která zemřela před devíti lety. New Orleans je také Alexisovo oblíbené město, hned po Brooklynu. Dle jeho slov je zde cítit Evropa a mají zde skvělé jídlo. Příprav na svatbu se zhostila profesionální organizátorka Jennifer Zabinski, která měla téměř volnou ruku. Například svatebčané nebyli při oddávajícím ceremoniálu usazeni na židlích směřujících k oltáři, ale na pohovkách směrem do uličky. Mezi hosty nechyběla například Beyoncé se svou matkou Tinou, Kelly Rowland, Kim Kardashian West, Anna Wintour, Ciara nebo La La Anthony.

Nevěsta oblékla šaty návrhářky Sarah Burton pro Alexandra McQueena a šperky v hodnotě 3,5 milionů dolarů.

Chtěla jsem, aby celá svatba byla opulentní pohádka,” prohlásila Serena.

Podle všeho se jí splnil sen, tak snad teď budou “žít šťastně až navěky”.