Pohodový týden nejen s Gwen Stefani

/ Redakce

Gwen Stefani, Katie Holmes, Reese Witherspoon nebo Jessica Alba. To vše jsou jména žen, jejichž pohodové outfity ideálně zapadly do našeho článku.

Oblíbenou zpěvačku Gwen Stefani musíme za tento týden vyzdvihnout dokonce dvakrát. Její pohodové outfity, kterými se mohou inspirovat všechny milovnice jednoduchého stylu, nám učarovaly. Gwen vsází především na padnoucí džíny s ohrnutými nohavicemi, volné topy a tenisky, které jednou za čas vymění za vysoké podpatky a přidá roztomilé psaníčko.

KHr7kFtRIHz38PrWWdOltg37D9JPNRYBKFtEkCwcC8Gi_Al3stvj7W1Adwr5TAMWtFiPIiI

Kecky obula také modelka Suki Waterhouse, která nezapomněla přidat světle modré šaty a batůžek. U padnoucích džínů a svetru s hvězdami zůstala ale také například Katie Holmes, která by tímto modelem strčila do kapsy kdejakou mladší slečnu.

GQtJqMXFljF-jBfJbly9zhUTZ8r-jC_DAyz20JMcu6mNnV5cqqMLQ4VYjyIRZBsurHCnOho

Od džínů se přesuneme k širokým kalhotám, v nichž zazářila po boku své dcery například maminka Julianne Moore, která červený kousek zkombinovala s bílým topem. Po černé verzi sáhla herečka Jessica Alba, ta je doplnila pomocí upnutého korzetového topu a psaníčka se zvířecím potiskem.

LbY3dlz-MBOF3CalxcvDmOdhcbSBgcZ-v_GVXaUr9oyrMQpN2HEFoxeqmeyjtiX4HsKxBIg

Za zmínku také stojí nepřehlédnutelná Reese Witherspoon v modrobílých minišatech, bílých lodičkách a se žlutou kabelkou přes rameno. Celý outfit nepostrádá zlaté doplňky, sluneční brýle a nádherný klobouček. Ta Reese prostě nikdy nezestárne, co myslíte?

Bx4OSRhq_bvnnqWbxIK-76py5GtRudHvyhSKXMQXiE59tYZO7cIIF8q5DMPWRRhP09Ek290

Foto: Profimedia.cz