Oblíbenou zpěvačku Gwen Stefani musíme za tento týden vyzdvihnout dokonce dvakrát. Její pohodové outfity, kterými se mohou inspirovat všechny milovnice jednoduchého stylu, nám učarovaly. Gwen vsází především na padnoucí džíny s ohrnutými nohavicemi, volné topy a tenisky, které jednou za čas vymění za vysoké podpatky a přidá roztomilé psaníčko.

KHr7kFtRIHz38PrWWdOltg37D9JPNRYBKFtEkCwcC8Gi_Al3stvj7W1Adwr5TAMWtFiPIiI

Kecky obula také modelka Suki Waterhouse, která nezapomněla přidat světle modré šaty a batůžek. U padnoucích džínů a svetru s hvězdami zůstala ale také například Katie Holmes, která by tímto modelem strčila do kapsy kdejakou mladší slečnu.

GQtJqMXFljF-jBfJbly9zhUTZ8r-jC_DAyz20JMcu6mNnV5cqqMLQ4VYjyIRZBsurHCnOho

Od džínů se přesuneme k širokým kalhotám, v nichž zazářila po boku své dcery například maminka Julianne Moore, která červený kousek zkombinovala s bílým topem. Po černé verzi sáhla herečka Jessica Alba, ta je doplnila pomocí upnutého korzetového topu a psaníčka se zvířecím potiskem.

LbY3dlz-MBOF3CalxcvDmOdhcbSBgcZ-v_GVXaUr9oyrMQpN2HEFoxeqmeyjtiX4HsKxBIg

Za zmínku také stojí nepřehlédnutelná Reese Witherspoon v modrobílých minišatech, bílých lodičkách a se žlutou kabelkou přes rameno. Celý outfit nepostrádá zlaté doplňky, sluneční brýle a nádherný klobouček. Ta Reese prostě nikdy nezestárne, co myslíte?

Bx4OSRhq_bvnnqWbxIK-76py5GtRudHvyhSKXMQXiE59tYZO7cIIF8q5DMPWRRhP09Ek290

Foto: Profimedia.cz