Mnohdy jim jejich krásu závidíme. Tváře nádherných bytostí, kterým říkáme modelky, nás obklopují každý den. Některé známější jsou k vidění častěji a jen s tichým povzdechnutím si pomyslíme, jaké by to bylo vypadat jako ony.

Hranice toho, kde končí skutečná krása a začíná práce vyškoleného týmu je poměrně malá. Perfektně upravené modelky jsou nám představovány jako symbol dokonalosti, přepychu i krásy, avšak pravý vzhled je ukryt po dokonalým make-upem, který onu skutečnou krásu znehodnocuje.

Že je krása pomíjivá jistě slyšel každý z nás. S přibývajícím věkem si tento fakt uvědomujeme čím dál více a vážíme si na lidech skutečných hodnot. Buďme však upřímní, krásné modelky nás nutí k zamyšlení, ženou nás k vlastním cílům a dávají nám v jistém směru i smysl života.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Ne vždy je srovnávání se s krásami z reklam či červených koberců dobré a může dokonce vést k velkým zdravotním problémům, avšak pokud máme všech pět pohromadě, víme, kde jsou naše hranice a snažíme se pouze pořádně zapracovat na vlastním těle, posilujeme tak i vlastního ducha. Ale pozor, někdy nad sebou můžeme ztratit kontrolu a svou kariéru posunout do psychiatrické léčebny s diagnózou jménem anorexie.

Heidi Klum

Heidi Klum

Ani krásky z přehlídkových mol a obálek časopisů nejsou stále dokonalé. Mají „horší“ dny a také ty, kdy je pár šikovných paparazzi zachytí odlíčené a skutečné. Pojďte společně zhodnotit, které se mohou pochlubit přirozenou krásou a naopak kterým krásu dodává právě šikovný vizážista.

Foto: Profimedia.cz