Emma Stone, dívka, která je pro svůj vzhled nezapomenutelná, svou roli hlavní představitelky Gwen, hraje velmi přesvědčivě. Milovaný Spider-Man ji v každém díle ochraňuje, avšak než získá její srdce, dá to pořádnou práci.

THE AMAZING SPIDERMAN 2 PREMIERE ROME

Druhý díl nového zpracovaní starého tématu s názvem The Amazing Spider-Man 2 byl představen před pár dny na světové premiéře. Herečka Emma Stone zde nechyběla a svým oděvem značné množství lidí šokovala.

Oproti předchozí britské premiéře, kde měla dlouhé žluté šaty značky Versace podtrhující její krásu s decentním rozparek, zvýrazněným pasem a zlatými střevíčky, na pařížskou premiéru zvolila, řekněme odvážnější model.

The Amazing Spider-Man 2 World Premiere - London, UK

Divoké, kožené šaty značky Lanvin s výrazným páskem dopřávají Emmě vzezření dominy, avšak něžné černé lodičky s mašlemi kolem kotníků mluví o pravém opaku.  Ať tak či onak, Emma se díky těmto šatům dostala do úst mnoha reportérů, kteří na ni nenechali nit suchou.

France - 'The Amazing Spider-Man 2' Paris Premiere

Pětadvacetiletá herečka má ráda jednobarevně sladěné outfity. Vypovídá o tom například lila síťované šaty od Christian Dior, pruhované šaty od Chloé či černé koktejlky od Valentina. Různorodost značek, které tato dáma obléká je skutečně působivá. Patří mezi ně například Balenciaga, Saint Laurent, Gucci, Calvin Klein či Stella McCartney. Repertoár módního šatníku této krásky je mnohem delší, často je chválena pro své perfektně sladěné modely, málokdy totiž šlápne vedle.

Emma4

Obdivujete-li komiksové hrdiny, nenechte si ujít premiéru „pavoučího muže“ která se pomalu ale jistě blíží i k nám. První květnový den můžete svou drahou polovičku potěšit například návštěvou kina a vychutnat si nové zpracování druhého dílu, propracované efekty a odlišný děj. The Amazing Spider – Man 2 prozatím nabízí trailer, který naleznete zde.

Foto: Profimedia.cz