Nové album britské zpěvačky Adele překonalo za první měsíc prodejní rekordy ve Spojených státech, Británii a dalších zemích. Se svým hitem “Hello”, který slyšíme snad každou hodinu z každého rádia, vystoupila minulou sobotu ve finále britského X Factoru, kde byla jasnou hvězdou večera.

Celeb's tweets today

Sama Adele si vystoupení velmi užila a vypadala skvěle. Několik kil dole, nový stylový účes a úsměv od ucha k uchu zpěvačce velmi slušely. “Nezpívám ze stejného místa jako před lety. Zpívám z úžasného místa, protože dnes je tu se mnou můj muž, kterého miluji, a toto je první takovéto vystoupení, ve kterém mě takto on vidí,” řekla Adele na adresu svého partnera Simona Koneckiho, se kterým má tříletého chlapečka Angelo.

Jak už bylo zmíněno. Adele po narození syna zkrásněla. Na svou postavu si v minulosti vyposlechla mnohé a to i úst slavných jako například Karla Lagerfelda. V minulých dnech ji paparazzi často fotografovali. Naposledy se nechala inspirovat módou z britského domu Burberry.

Adele Out In New York City

Zpěvačku Adele můžeme často vidět v černé barvě, která, jak všichni víme, zeštíhluje, nicméně důležitý je vždy i střih. Volné kalhoty, které Adele oblékla tentokrát, její postavě rozhodně nelichotily.

Adele holds on to her hat returning to her hotel in New York City

Adele jsme tento měsíc mohli zahlédnout i ve třpytivé róbě, pod kterou si bezesporu musela obléknout stahovací prádlo, jinak si nedokážeme vysvětlit její mimořádně štíhlý pas.

ADELE LEAVES HER CONCERT AT RADIO CITY MUSIC HALL IN NYC.

Navzdory nedokonalostem její postavy je Adele často na titulních stranách časopisů, i když více těch hudebních než módních. A není divu, Adele bych přirovnala k české herečce Jitce Čvančarové. Obě mají problémy s váhou, ale obě mají nádherný obličej, vlasy a především charismatický výraz, který často dává okolí více než dokonalá postava.

12042863_10153478347704279_637338832997283017_n

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com/Adele