Rachel Green

Jednu z nejoblíbenějších postav celého seriálu si zahrála herečka Jennifer Aniston, která ztvárnila roli Rachel Green. Původně postavu Rachel měla hrát Courteney Cox, avšak po přečtení scénáře se přiklonila k postavě Moniky.

Svůdná zrzka, blondýnka i brunetka, tak se vlasy Rachel měnily. Během několika epizod získala místo u návrháře Ralpha Laurena, a tak můžeme nahlédnout „do tajů“ velkého módního domu. V jednom z dílů si samotný Ralph zahrál sám sebe a byl jedním z mnoha seriálových překvapení. Tím dalším byl Brad Pitt, který se během natáčení stal reálným manželem Rachel.

profimedia-0173688923

Jennifer se stala v 90. letech idolem mnoha žen, vlastně byla to Rachel, podle které chtěly ženy vypadat. Fanynky toužily po husté kštici s pěšinkou uprostřed hlavy a konečky kopírující obličej. Tehdy se stalo velkým boomem i prodávání paruk s barvou a střihem herečky.

Nebyly to jen vlasy, avšak i oblečení, kterým se Rachel vyznačovala. Pohodlné a přitom přitažlivé outfity zároveň, vesty, krátké sukně, vysoké boty, džíny a vintage trička na pevné postavě Jennifer vypadaly vždy skvěle. Všimněte si, že nejčastěji byla Rachel k vidění v šedé a černé, které ještě více lichotily její postavě. Nemluvě o přehlídce šatů od malých černých až po šaty s flitry, které jsme na Rachel za dobu všech sérií mohli vidět.

Samotná Jennifer Aniston ráda obléká známa jména, mezi něž patří například Alexander McQueen, Burberry, Stella McCartney, Gucci či Alexander Wang.

London, UK. 14th August 2013. Jennifer Aniston at the 'We're The Millers' UK Premiere at the Odeon West End, Leicester Square, London - August 14th 20

Monica Geller

Pořádkumilovná a zásadová Monica Geller provází celý seriál svojí neutuchající touhou po čistotě a pravidlech. To se odráží i na jejich outfitech, které jsou střídmější a usedlejší. Často má Monica zahalená ramena, nosí košile i kostýmky. S výstřihem a v sexy outfitu je k vidění jen málokdy, avšak o to spíše si pak zaslouží aplaus.

Courtney Cox & David Arquette Separate After 11 Years Of Marriage

Ve své práci šéfkuchařky opravdu vyniká a časem nám scénáristi dopřáli obdivovat Monicu i v bikinách. O Herečce Courteney se po určitou dobu vykládalo, že trpí mentální anorexií, ze které ji měl dostat manžel David Arquette. Herečka toto tvrzení vždy popírala. Mezi oblíbené značky Courteney Cox patří Prada a Chanel.

Courteney Cox2

Pheobe Buffay

V překladu Pheobe Bufetová, bláznivá masérka a písničkářka, kterou si zahrála herečka Lisa Kudrow. Blondýnka inklinující k volnému stylu oblékání, alespoň co se týče herecké role, ráda nosila volné halenky i šaty, barevné vzory, batiku a ani hippie styl u ní nebyl žádnou výjimkou.

profimedia-0060802867

Oblékáním je ve skutečnosti Lisa částečně podobná excentrické Pheobe. Volí však mírnější, jednobarevné outfity zatímco večer se mění ve skutečnou dámu v převážně tmavých šatech známých značek. Mezi oblíbené značky Lisy patří mimo jiné i Helmut Lang.

Lisa Kudrow2-1

Všechny tři herečky si za dob natáčení seriálu Přátelé prošly velkou změnou. Od prvopočátečních modelů, které samy vybíraly, a které nosí dnes, ušly obrovskou cestu. Minimalistická Lisa Kudrow, sexy Jennifer Aniston i střídmá Courteney Cox udělaly ze seriálu doslova světový hit, o dalším pokračování neuvažují, avšak v televizních reprízách se budou objevovat ještě velmi dlouho.

profimedia-0069622274

Foto: Profimedia.cz