Rachel je ve svém oboru právoplatně jedničkou. Důvodem je její vlastní styl, který je dokonalý za každých okolností. Paparazzi ji zkrátka nikdy nenachytají nesladěnou do posledního detailu. Není divu, že ji ženy po celém světě v módě důvěřují. U ní rozhodně neplatí pořekadlo “kovářova kobyla chodí bosa”. Její styl je vytříbený a dokonalý 24 hodin denně.

Prošla jsem si celý její facebook, google i fotobanky a nebyla jsem schopna najít fotografii, o které bych řekla, že není dokonalá. Tím ale nemám na mysli ostrost a oko fotografka, nýbrž striktně a jen samotnou Rachel. Na společenských událostech i při práci se dokonalost dá předpokládat, ale na procházkách v ulicích měst, navíc se synem v náručí, už tolik perfekcionismu neočekáváme. Rachel nám  ale ani na chvíli nenechá zapochybovat o tom, že udává styl hned několika světovým celebritám. Asi nejvíce vás dostane fotografie Rachel se synem na dětské klouzačce. Jako matka dvou dětí její vytříbený styl na dětském hřišti obdivuji. Ať dělám, co dělám, podpatky mi do písku vždy zapadnou příliš hluboko:-)).

Když si pozorně prohlédnete každou fotografii níže, zjistíte jediné. I když Rachel patří mezi velmi štíhlé a krásné ženy, ani na pláži ji nezastihnete jen v plavkách, ale vždy téměř od hlavy k patě zahalenou. Ať se rtuť teploměru drží na nule nebo nabere výšku nad 30 stupňů, Rachel vždy preferuje spíše dlouhé kalhoty, sukně či šaty. Skrývá snad nedokonalé nohy nebo tím chce ukázat, že módu nedělají příliš krátké sukně a jednoduchá tílka? Vysoké podpatky či platformy jsou pro Rachel zcela zásadním módním doplňkem, jelikož její vzrůst je příliš malý a ve světě dvoumetrových modelek by se cítila pravděpodobně jako skřítek osamocen v poli.

Rachel Zoe je žena s výjimečným vkusem, citlivým módním cítěním i smyslem pro detail. Je jasné, že její rána tráví ve své šatně, kde dobře zvažuje, co si právě obléci, protože paparazzi a módní kritici nikdy nespí.

Foto: Facebook.com; Pinterest.com; Profimedia.cz