Rachel Zoe je zkrátka módou posedlá. The Rachel Zoe Project ukazoval jak pracovní, tak i ten soukromý život této významné stylistky. Až její těhotenství tuto show přerušilo a její kariéra se začala ubírat jiným směrem, tím návrhářským. Již za doby své stylistické práce se podílela na vzniku luxusních kabelek návrhářky Judith Leiber. Rachel se stala i tváří kampaně pro Samsung BlackJack mobilní telefon. Rovněž spolupracovala s Rose Apodaca na knize, která nese název „Style A to Zoe:The Art of Fashion, Beauty and Everything Glamour“. Ta se okamžitě stala bestsellerem na seznamu knih New York Times.

Rachel Zoe se i po  narození syna věnuje práci stylistky, ale nezahálí ani na poli návrhářství. Řada světových hvězd, včetně české topmodelky Karolíny Kurkové, si od ní nechávají poradit.

Rachel je ve svém oboru právoplatně jedničkou. Důvodem je její vlastní styl, který je dokonalý za každých okolností i při procházce s malým synem. Paparrazzi ji zkrátka nikdy nenachytají nesladěnou do posledního detailu. Není divu, že ji ženy po celém světě v módě důvěřují. U ní rozhodně neplatí pořekadlo “kovářova kobyla chodí bosa”. Její styl je vytříbený a dokonalý 24 hodin denně. Ona ví, co ženám sluší a my bychom měly její kroky následovat.

Ve chvíli, kdy Rachel zjistila, že čeká chlapce, její pocity zklamání (toužila po holčičce) změnila až návštěva Gucci butiku, ve kterém objevila hnědý kožený Bomber Jacket, pro který, jak sama řekla, stojí za to mít chlapečka. Její syn je nyní alfou omegou jejího života a věřte, že jeho šatna je snem každé holčičky, dívky, ženy, které milují módu.  V této šatně nechybí celá škála značkového oblečení, botiček včetně Hermѐs deky, pod níž každou noc sní tento malý poklad své sny.

Ve fotogalerii jistě najdete inspiraci, jak se obléci na procházku s dětmi, do kanceláře nebo na červený koberec.

 

Foto: shutterstock.com; facebook.com