Ačkoliv někteří z nás netrpělivě očekáváme teploty pod bodem mrazu, sníh zatím vesele a nečekaně ve velkém napadl v Americe. New York náhle bojuje s počasím, které zná jen okrajově, mrazy výrazně pod nulou a metry sněhu v ulicích Velkého jablka. Jak tento trabl vyřešily například Olivia Wilde či Sarah Jessica Parker?

Olivia Wilde

Jedničku by z vybraných osobností mohly dostat Miranda Kerr i Gisele Bundchen. Elegance ruku v ruce jdoucí s praktičností vyhrávají na plné čáře. Miranda neváhala vytáhnout černé kožené kalhoty doplněné o nadkotníkové kozačky splývající v jeden kus a to vše doplnila o šik kabátek. Nejspíše ale zapomněla na šálu, která je v takovýchto mrazech více než nutná. Naštěstí nezapomněla vybavit svého syna Flynna teplou obuví a čepicí s pandou. Podobný outfit zvolila i Gisele, stylově jí však více sedly vysoké kozačky nad kolena.

Miranda Kerr

Miranda Kerr

Miley Cyrus vsadila na mrazivý háv v podobě krásného kožichu. Ačkoliv se v něm její drobná postava lehce ztrácí, můžeme se vsadit, že mrazy se k ní nedostaly.

Miley Cyrus

Zábavně zimní módu pojaly Meg Ryan a Daisy True, alespoň o tom vypovídají jejich barevné doplňky zdobené bambulemi. Meg Ryan na tom byla z praktického hlediska, co se týče obuvi rozhodně líp. Daisy v kopě sněhu nožky zahřívala zimními válenkami, avšak podrážka ji nejspíš vesele na sněhu klouzala.

Meg Ryan

I zpěvačka Rihanna se uchýlila ke světlému kožichu, který ji seděl mnohem lépe než Miley. Bohužel stříbrné saténové kalhoty a růžové lodičky s výraznou sponou příliš nekorespondovaly s celkovým modelem, završeným síťkou přes obličej.

Rihanna

Sarah Jessica Parker si našla pohodlí v příjemném teple. Zimní tenisky, džíny a bunda s kapucí působí velmi uvolněně. V Sexu ve městě by ji ale zaručeně oblékli jinak.

Sarah Jessica Parker

A kdo další se zahalil do teplého, můžete shlédnout v galerii. Komu a jak moc to slušelo, již nechám na vašem posouzení.

Autor: Jana Čechová
Foto: Profimedia.cz