Jak prožíváte léto v Dara bags?

V Dara bags je každé roční období hektické. Nevím, jak my to přesně děláme, ale pořád u nás panuje velmi čilý ruch. I když třeba zákaznice vlivem letních dovolených občas méně nakupují, stejně vymýšlíme, kombinujeme a našíváme novinky. Alespoň budeme moci s klidným svědomím odpovědět nastupující zimě, co jsme dělali v létě. Inu, šili..Samozřejmě trochu letní režim ale také máme. V přestávkách si sedáme na balkón, popíjíme kafíčko, děvčata z ateliéru tam i obědvají. Zkrátka čerpáme energii ze slunce, jak se dá. Někdy dokonce na balkóně kombinujeme nové tašky. Pokud tedy není nějaký extra vítr, poněvadž to pak papíry lítají všude.

Chystáte se s kabelkami třeba na nějaký festival nebo akci?

Ano, občas kabelky někam „vyvezeme“, aby neseděly pořád doma ve skladě a trošku se koukly po té naší české kotlině.  Cestují velmi rády, jsou to zvídavé kousky. Teď v neděli jsme se třeba vrátili z Colours of Ostrava, to byla zajímavá podívaná, kabelky i my jsme si to moc užili. Tašky se spokojeně tulily ve stínu stromů a my jsme se opalovali, popíjeli z fesťákových kelímků a zastavovali se na kousek muziky u jednotlivých stage. Prostě bezva letní akce.Ještě se chystáme v srpnu na Styl a Kabo do Brna, kde budeme mít postaven speciální stánek, tak to se moc těšíme, bude to pro nás něco zcela nového. A to my máme rádi – nové věci, nové výzvy.

Máte nějakou speciální letní kolekci, která je limitovaná a bude jen v létě?

Speciální kolekce, limitky, máme průběžně pořád, na tom je v podstatě postavena celá filozofická koncepce Darabags. Tudíž neopakovat se, netvořit masově. Každá naše kolekce je limitovaná, jen ten časový limit bývá většinou delší než jedno roční období. Nicméně speciální letní novinkou je limitka City Bee Big, především kusy s dřevěnými uchy jsou velmi omezené, neboť další ucha prostě nebudou. Další letní vypalovačkou v Darabags je náš vakovitý miláček Chic Sac. Taška, se kterou odnesete v podstatě cokoli, kamarádka na letní výlety za město i za hranice.

XDysd5H5-detailReal

 

Jaké kabelky byste na léto doporučili nosit?

Typickou letní kabelkou v našem sortimentu je bezesporu Dariana middle. Univerzální taška typu „Vezmu a jdu“. Vyrábíme ji v mnoha barevných variantách, takže si vybere rozhodně každý.

XJo4oAv6-detailReal

V létě také jistě užijete romantickou kabelku Love Tenderness, nařasenou přítulnou kabelku, do které se vejdou všechny, nejen letní vzpomínky.

NCIMQCQl-detailReal

 

 

Foto: Archiv značky Dara bags