Nicméně když slyšíte slova jako móda, Manolky, Vogue, Carrie, vybaví se vám jediné jméno a to Sarah Jessica Parker, kterou především proslavil seriál Sex and the City (Sex ve městě). Stala se jednoznačně jednou z největších módních ikon, která se objevila snad na každé titulní stránce nejprestižnějších módních magazínů (Vogue, Harper´s Bazaar, Marie Claire atd.), i když byla současně zvolena „odborníky na krásu“ za nejošklivější herečku. Byla to právě postava Carrie, která udělala z bot návrháře Manola Blahnik manolky, nezbytnou součást dokonalého outfitu.  Byla to Sarah, která vdechla život módou a muži posedlé spisovatelce Carrie Bradshaw, která ovlivnila styl a pohled na život milionů žen po celém světě.

I sama herečka je velkou milovnicí módy a je zvána na řadu prestižních módních akcí a nikdy nechybí ani na módních týdnech v New Yorku, který stejně jako seriálová postava, i ona sama velice miluje. Módní návrháři se předhání v tom, který z nich herečku na červený koberec oblékne. Ona sama má velkou slabost pro róby italského fenoména jménem Valentino. Dále Oscar de la Renta je i osobní přítel a jistě jeho róby v šatníku této světové hvězdy zcela jistě nechybí.

Zkrátka vkus a styl této herečky je hodné následování a my můžeme tiše snít, že v takové róbě se i my budeme moci jednou procházet nejen po červeném koberci.

 

Foto: facebook.com