Zlaté ručičky

Není od věci do módního světa zabřednout co nejdříve. Za tento konec to vzala i malá návrhářka s láskou oslovovaná Mayhem, v překladu „zmatek“, která si vyrábí vlastní šaty. Všechny jsou však z papíru. Matka Angie Keiser svou dceru plně podporuje, dívenka si tak rozvíjí představivost, motoriku i další schopnosti.

1

Nízké náklady na výrobu

Ke své činnosti navíc Mayhem nepotřebuje drahé látky ani šicí nit a jehlu. Plně si vystačí s barevným papírem, dárkovými taškami, lepicí páskou či mašlemi. V začátcích toužila Mayhem po vlastních nápadech, avšak rychle se i s Angie naučily „občíhnout“ róby z červeného koberce, například od Katty Perry či Jennifer Lawrence, a že jí to v nich skutečně sluší.

3

Rychlost i zručnost v jednom

Angie svou dceru vždy vyfotí a pak netrvá déle než pár minut, než dcerka touží provizorní šaty sundat a obléknout se zpět do skutečné látky. Avšak celá tvorba rovněž nezabere mnoho času, jednodušší modely jsou hotové v průměru za 10 minut. Ty náročnější však zaberou i několik hodin, nicméně Angie je ráda, že dcera zvládne modely z větší části sama a navíc u toho prožívají čas společně strávený, který je k nezaplacení.

4

Foto: Instagram (2sisters_angie)