Stavebním kamenem tohoto seriálu je parta kamarádek, které si jsou stále na blízku, ty nejlepší módní značky, vyžehlené obličeje a dokonalé postavy. To vše by nemohlo mít takový úspěch bez perfektního castingu. Hercům tento seriál zcela změnil život. Někteří se stali slavnými a bohatými, ale o jiných toho moc neslyšíme. Jak šel čas a kdo stárne do krásy? Budete překvapeni, muži to tentokrát rozhodně nejsou, což nám dává naděje.

Tou nejslavnější a nejúspěšnější se bezesporu stala Sarah Jessica Parker, kterou můžeme i po skončení seriálu vídat v celovečerních trhácích po boku slavných herců. Sarah se stala i úspěšnou producentkou a matkou tří dětí. Paparazzi jsou jí neustále v patách a ona sama často posměchem kritiků, že její tvář připomíná tu koňskou. S tím ale nelze souhlasit. Sarah je čím dál krásnější a její styl je opěvován po celém světě. Módní návrháři ji vyhledávají a fotí se rádi po jejím boku.

6

Další sexy parťačkou je bezesporu Kim Cattrall, která v seriálu ztvárnila neodolatelnou a sexem posedlou Samanthu. Její outfity vždy překypovaly vyzývavostí a často až laciností. Ve skutečnosti je Kim vcelku elegantní dámou (s nepatrnými prohřešky), která rovněž umí stárnout s grácií.

3

Právničku Mirandu ztvárnila Cynthia Nixon, která vždy prošla velkou změnou. Mimo kameru není Cynthia zrzka, ale blondýnka hrající převážně na divadelních prknech. Nedávno Cynthia nezaváhala a pro svou roli ženy umírající na rakovinu si nechala oholit hlavu. Nyní má Cynthia zpět vlasy v podobě šmrncovního sestřihu, který ji dodává mladistvý vzhled. I ona s přibývajícím věkem zraje do krásy a její Miranda by se od ní mohla trochu inspirovat.

1-3

Poslední z party je úzkostlivá Charlotte, která celý seriál touží jen po jediném, vysněné rodině. To vše se jí nakonec podaří. V reálném životě herečky Kristin Davis je vše trochu jinak. I ona adoptovala dceru, když jí začal ujíždět vlak a po jejím boku nebyl nikdo, s kým by děti mohla mít. Kristin je vyléčená alkoholička. Alkohol jí sloužil jako berlička. Ve skutečnosti je Kristin velmi stydlivá a alkohol ji pomáhal opustit svou ulitu. U aktuálních fotek je zřejmé, že se jí daří a vše je naštěstí zažehnáno, což může být pro ženy s podobným problémem velmi motivující.

4

Absolutním fenoménem se stal pan Božský alias Chris Noth. Chris je jedním z mužů tohoto seriálu dokazující, že ne vždy muži zrají jako víno. Chris působí spíš dojmem bezdomovce nebo člověka, kterého svět už moc nebaví. Nicméně Chris se stal seriálovým hercem. Nyní ho můžeme vidět například v seriálu Dobrá manželka, za který byl dokonce nominován na Zlatý Glóbus nebo v detektivním seriálu Zákon & pořádek, kde hraje sofistikovaného detektiva. Když Chris točí, je to vždy ten pan Božský, do kterého se Carrie bezhlavě zamilovala, ale mimo záběr Chris tím panem dokonalým opravdu moc není.

21

Další osudovou láskou hlavní hrdinky Carrie byl Aidan, kterého hrál John Corbett. I ten prošel v samotném seriálu velkou změnou. Z muže milujícího pletené náramky a dlouhé vlasy se stal elegán, který pravidelně cvičil a vlasy upravil do moderního střihu. Není divu, že se Carrie do něj zamilovala i podruhé a skoro i potřetí. Dnes je tento herec prošedivělý a v jeho tváři věk nelze přehlédnout.

2-2

Prvním manželem Charlotte, který měl problémy s erekcí, byl Trey MacDougal. Toho ztvárnil americký herec Kyle MacLachlan. Ten patří asi mezi nejúspěšnější herce seriálu. Kyle je držitelem ceny Emmy a Zlatého Glóbu. Zahrál si řadu významných rolí jako například ve filmu Davida Lynche Blue Velvet nebo v Kafkově The Trial. Po Sexu ve městě přišla i další seriálová role v oblíbeném seriálu Zoufalé manželky. I on značně zestárl a zešedivěl. Jestli mu to sluší či ne, je otázkou vkusu.

5

Jisté je jedno. V případě herců z fenomenálního seriálu Sex ve městě jsou na tom lépe ženy. Umět stárnout je zkrátka umění, které občas stojí peníze, ale záleží jen na nás, jak moc chceme investovat, aby vše zůstalo na pomyslné vkusné hranici.

Foto: Profimedia.cz