Na plátnech kin je vidíme jako ostré muže, někdy dokonce zákeřné vrahy nebo bojující hrdiny, ale ve skutečnosti jsou to obyčejní muži milující své rodiny. Není divu, že paparazzi se mohou přetrhnout, aby ulovili alespoň jednu fotku slavných tatínků, jak se starají o své ratolesti, protože taková fotka většinou obletí ihned celý svět. Je pro nás skutečné tak neuvěřitelné, že i slavní umí být obyčejnými rodiči? Je pro nás tak obtížné uvěřit, že děti celebrit nejsou závislé jen na chůvách?

V současné době asi nejsledovanějším tatínkem je bezkonkurenčně princ William. Své první otcovské krůčky předvedl na oficiální cestě po Novém Zélandu a Austrálii. Korunní synáček George si přítomnost rodičů jistě užíval a i William vypadal jako spokojený taťka, jen upřímně řečeno trochu neohrabaný. Asi přeci jen více péče zastane jeho žena Kate nebo královské chůvy.

Princ William a jeho syn George

Dalším slavným otcem je bezesporu David Beckham, který svou početnou rodinu doprovází na každém kroku. Své syny podporuje ve sportu, fandí s nimi oblíbeným sportovním klubům a dceru Harper usadí na klíně v první řadě při každé módní přehlídce ženy Victorie. Zkrátka je to otec par excellence.

David Beckham s dětmi

David Beckham s dětmi

Manžel Sarah Jessica Parker Mathew Broderick je rovněž velkou oporou v rodině. Společná dvojčátka velmi často osobně doprovází do školy a možná připravuje i svačiny, ale to jen spekulujeme. Rozhodně na kabelky nezapomněli, takže maminka je jistě pochválila.

Matthew Broderick

Několikanásobný otec a idol žen po celém světě Brad Pitt vyrazil s dětmi do legolandu. Jistě to ten den byla další velká atrakce pro návštěvníky. Brad vypadal, že má vše plně pod svou kontrolou a ještě u toho jako vždy vypadal božsky.

Brad Pitt

Herec Orlando Bloom sice už s matkou svého syna Flynna nežije, ale otcem rozhodně být nepřestal. Paparazzi ho zachytí velmi často s Flynnem usazeným na jeho ramenou nebo dovádějícím na pláži. Je skvělé vidět, že i po rozvodu se umí rodiče chovat normálně a své děti nezanedbávají. Ono to zkrátka vždy nevyjde, jak si přejeme, ale děti by měly zůstat naší prioritou a Orlando toto pravidlo ctí.

Orlando Bloom se synem Flynnem

Dalším rozvedeným taťkou je zpěvák Seal. Proč ti chlapi mají tendenci opouštět slavné „andílky“ zatím nevíme, ale společné děti i nadále zůstávají jedničkou v jejich životě.

Seal

Již lehce postarším, ale stále velmi sympatickým otcem je americký herec Bruce Willis, kterého nedokázala zkrotit jeho první žena Demi, ale jeho malá dcera Maybel to zvládá na výbornou. Je to další kráska do harému svého otce, který zkrátka ví, jak zplodit nádhernou ženskou bytost. Takový český Karel Gott:-).

*EXCLUSIVE* Bruce Willis and Emma Heming visit the Santa Monica Pier with Maybel

Velký muž vedle super malé křehotinky, tak to je australský herec Chris Hemsworth a jeho malá dcerka India. Tato fotka nás prostě úplně dostala. Chris vedle své roztomilé dcery vypadá jako godzilla, i když velmi sympatická. Procházka podél řeky se na první pohled moc nevydařila nebo jen Chris nemá rád, když ho u toho někdo fotí a není se ani čemu divit. Soukromé chvilky s rodinou by si jistě lépe užil bez všudypřítomných fotografů.

Chris Hemsworth

Foto: Profimedia.cz