A zde začíná velká vlna paradoxů. Carrie Bradshaw (jméno postavy SJP) určovala styl po řadu let, ale samotná herečka se během stejné doby stala nejošklivější herečkou, kterou dokonce kritici přirovnávali ke koňské hlavě. Bohužel tyto dva extrémy pronikly do skutečného stylu této stále populární americké herečky. Její outfity jsou jako na houpačce. Jeden den oslní celý svět a druhý den se oblékne hůř než její malé dcery, kterým v poslední době v oblasti stylingu věnuje mnohem více pozornosti než sobě samé.

Sarah Jessica Parker se ve skutečnosti módní ikonou, kterou byla její postava v seriálu, vůbec necítí. “Není to identita, která ke mně patří. Jsem vděčná, když mi kdokoli řekne něco milého. A když mi řekne opak, beru to tak, že někdo o mně přemýšlí,” řekla před časem Sarah časopisu People. “Není to cesta, jak o sobě přemýšlím a to je pravděpodobně to nejzdravější, co pro sebe dělám,” dodává úspěšná herečka.

I přes veškeré ostré kritiky se tato pro mě krásná herečka stala tváří titulních stran předních módních časopisu jako Vogue, Marie Claire nebo Elle. I když se Sarah necítí být módní ikonou, zároveň nezastírá, že móda tvoří velkou část jejího života. “Miluji krásné věci, ráda se oblékám do krásných šatů. Cítím se požehnána, že mám takové možnosti oblékat šaty těch nejslavnějších módních návrhářů. Cítím, že móda zaujímá řádné místo v mém životě, “ říká nejen úspěšná herečka, ale i milující matka tří dětí.

My jsme pro vás několik outfitů SJP vybrali a je jen na vašem úsudku, zda to s touto herečkou je tak špatné nebo naopak velmi dobré.

Foto: Profimedia.cz