Během několika posledních dní vsází známé osobnosti především na ležérní kousky, kterým dodají trochu šmrncu pomocí perfektně střižených sak, pohodlných lodiček či výraznějších doplňků, které tak na první pohled obyčejný model vyzdvihnout o několik pater výš.

Prvním takovým příkladem je herečka Emma Stone, na procházku se svým přítelem zvolila pohodlné volné šaty doplněné o prodloužený blejzr a nenápadný klobouček.

Andrew Garfield a Emma Stone

Trefou do černobílého byl také outfit Sarah Jessicy Parker, trend posledních měsíců navíc doplnila o neonově růžové lodičky s ostrou špičkou a zápěstí ozdobila úzkými náramky.

Sarah Jessica Parker

Na klasiku v podobě světlých džínů a černého topu s černou kabelkou vsadila bývalá topmodelka Heidi Klum, my ovšem fandíme také výběru mladinké zpěvačky Taylor Swift, která se čím dál více stylizuje do role panenky z porcelánu.

Taylor Swift

S výběrem se ovšem vedlo i vévodkyni Kate, doslova zářily herečky Nicole Kidman a Halle Berry. Během procházky byla zachycena modelka Alessandra Ambrosio, která stejně jako Emma neodolala malému kloboučku, kulich na hlavě zase očaroval krásku Caru Delevingne. Do bílé se pustila také Eva Longoria, lodičky a blejzr zkombinovala s krátkým puntíkovaným overalem.

Eva Longoria

 

Foto: Profimedia.cz