Mezi jeho věrné patří řada světových celebrit. V Paříži tak rozhodně nemohla chybět šéfredaktorka amerického vydání časopisu Vogue Anna Wintour. Ta oblékla klasický Chanel kostýmek a pro ni tradiční a stále stejné kozačky. Anna je sice módní guru, ale na jejím osobitém stylu nehledejme nic překvapujícího. Zároveň asi nikdy nebude patřit do kolonky s palcem dolů.

Anna Wintour

Anna Wintour

Další hvězdou červeného koberce byla francouzská herečka a zpěvačka Cécile Cassel, kterou můžete znát ze šesté řady kultovního seriálu Sex ve městě, kde hrála roli dcery Alexandra Petrovsky Chloé. Na přehlídku si Cécile oblékla dlouhé široké kalhoty a k nim zajímavý bílý vršek. Celkový outfit rozbila oranžovým psaníčkem, které by stálo za hřích.

Cecile Cassel

Cecile Cassel

Americká herečka Kristen Stewart oblékla bílé šaty a velmi zajímavé boty. Bohužel drsné tetování, ležérně posazené brýle a tvrdý make-up nepůsobí příliš noblesně, jak by se na Couture přehlídku slušelo.

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Francouzská herečka, modelka i zpěvačka Alma Jodorowsky působila holčičím dojmem. Nevinný úsměv, bílý roláček, šatičky inspirované 70. léty, klasické lodičky nakopla opulentními náramky, které možná mohla ponechat ve šperkovnici.

Alma Jodorowsky

Alma Jodorowsky

Další ikona francouzského filmu Clotilde Hesme vskutku dostála stylu Chanel. Tento kostýmek nás hodně baví a boty z něj udělaly zajímavý a velmi stylový look.

Clotilde Hesme

Clotilde Hesme

Hvězda americké televize, producentka a manažerka Kris Jenner ráda šokuje. Zřejmě se nechává inspirovat sestrami Kardashian, na jejichž pořadu se podílela. Z kožených rukaviček měl jistě Karl Lagerfeld radost. Psaníčko je opět dokonalé, jen ty kalhoty jsou hodně odvážné, ale Kris si je rozhodně může dovolit.

Kris Jenner

Kris Jenner

Foto: Profimedia.cz