Miranda zkrátka ví, co jí sluší, co je trendy, čím i na obyčejné procházce okolí zaujme. Tentokrát nám dává lekci, jak lze nosit outfit jediného materiálu a to džínoviny. Ne každý to umí a ne každý si na to troufne. Přeci jen občas je něčeho moc až příliš. Miranda nám však dokazuje, že i k džínám si lze obléknout košili ze stejného materiálu a stále vypadat skvěle. Pokud navíc vše podtrhnete sandálky na vysokém podpatku a výraznou kabelkou, máte vyhráno.

Miranda Kerr

Po spíše sportovně laděném outfitu si další den Miranda zahrála na elegantní dámu s vytříbeným vkusem. Černé lesklé tílko s proklatě hlubokým výstřihem, lesklá sukně s potiskem pouzdrového střihu s délkou do půli lýtek tvoří společně s klasickými lodičkami a černou luxusní kabelkou outfit hodný potlesku. Není divu, že se kolemjdoucí museli zastavit a rychle tento moment svými mobilními telefony zachytit.

Miranda Kerr

Miranda Kerr

I do třetice musíme pochválit a zařadit do výběru opět Mirandu Kerr. Tato topmodelka má očividně velmi ráda kabelku Hermés, která je nedostupným snem mnohých z nás. Totéž lze říci o tygrovaných sandálcích, které rovněž Miranda oblékla hned dvakrát po sobě. Pruhované tílko, bílé kalhoty cigaretového střihu hrají každé léto prim a ženě se skvělou postavou, jakou Miranda bezkonkurenčně má, dodávají šmrnc i ve všedních dnech.

Miranda Kerr

Cheryl Cole se nedávno po krátkém románku tajně vdala. Jejím manželem se stal Francouz Jean Bernard Fernandez Versini, se kterým byla ve vztahu pouhé tři měsíce. Oficiální svatba proběhla v bílé, ale její oslava s přáteli v Londýně probíhala v krásných černých šatech.

Cheryl Cole

Další herečkou, která málokdy šlápne vedle, je Kate Hudson. Pro své nákupy zvolila Kate černé široké kalhoty s délkou do půli lýtek, tílko, boty s otevřenou špičkou a kabelku značky Chanel.

Kate Hudson

Mezi těmi nejlepšími nechybí další stálice Victoria Beckham, která se tentokrát před fotografy skrývala pod velkým kloboukem, který nicméně celému jejímu outfitu dodával patřičnou šťávu. Navíc úzké kalhoty, sako pánského střihu, tričko s potiskem tvoří šik styl, na který jsme zkrátka u této módní ikony už zvyklí.

Victoria Beckham

Herečka Reese Witherspoon rovněž musí často odolávat všudypřítomným fotografům, a proto se snaží vždy vypadat skvěle, i když úsměv jí přitom často chybí. Kromě džínové bundy je její outfit sladěn do černobílé kombinace, která je klasikou, která neomrzí.

Reese Witherspoon

Meruňka Taylor Swift je na závěr to nejlepší. V jednoduchosti je síla a Taylor dobře ví.

Taylor Swift

Foto: Profimedia.cz