Po několika sériích nejlépe oblečených celebrit za jeden týden si začínám všímat toho, že do těchto článků nevědomky vybíráme stále stejné herečky, zpěvačky či další ženy, které to s módou prostě umí a jejich styl má něco do sebe.

Takže doufám, že pořád nemáte dost čerstvě vdané paní Olivie Palermo, která prozářila ulice díky oranžové vestě v prodloužené délce, pod kterou si vzala černobílé plisované šaty bez ramínek a v délce po kolena. Celý outfit doladila pomocí zábavných slunečních brýlí, velké tašky a béžových open-toe lodiček.

Olivia Palermo Spotted Leaving Saint Ambroues Restaurant

S barvami si pohrála také modelka Miranda Kerr, zelené šaty poseté fialovými okvětními lístky doplnila koženým zeleným psaníčkem, zlatými náušnicemi a hodinkami a na nožky obula fialové střevíčky trefně kontrastující s červeným kobercem.

Další povedený model stojící za zmínku předvedla Jessica Alba. San Diego mohlo obdivovat její vypracovanou a krásně opálenou postavu, které lichotí krátký černý top zkombinovaný s nápaditou sukní a obuví ve stejném provedení.

JOSH BROLIN, JESSICA ALBA, ROSARIO DAWSON, FRANK MILLER, ROBERT RODRIGUEZ

O mnoho centimetrů kratší sukni si stoprocentně může dovolit také zpěvačka Cheryl Cole. Její úsměv značící naprostou spokojenost má možná na svědomí nedávná svatba, díky které si u ní budeme muset zvykat na nové příjmení Fernandez-Versini.

Zrající jako víno je rok od roku krásnější Katie Holmes, která oslnila během párty u bazénu v celobílém outfitu. Páskové střevíčky a krajkové minašaty bez dalších doplňků byly opravdovou trefou do černého, nemyslíte?

profimedia-0199847910

Foto: Profimedia.cz