Týden s Victorií

/ Redakce

Už jsme si zvykli, že kolem slavné maminky, zpěvačky a módní návrhářky v jednom, Victorie Beckham, je pěkně rušno. Vicky není k zastavení a navíc stihla během předchozích několika dní nafotit hned dvě obálky pro Vogue.

Nesmíme ale také zapomenout na její dokonalý outfit, jež předvedla během finálového utkání tenisového Wimbledonu. Barevné asymetrické šaty, které nešlo v davu přehlédnout, jsme zařadili do nejlepších modelů týdne.

David a Victoria Beckham

David a Victoria Beckham

O několik hodin později spatřilo světlo světa video, ve kterém se Vicky rozpovídala na téma svých nedávno oslavených 40. narozenin, zdraví a dodržování zásad zdravého životního stylu. Video bylo vytvořeno jako krátký dokument u příležitosti focení dvou obálek britského Vogue, na nichž tato dáma figuruje.

194054c9cdfcc1257f4b15fab6f82955

Patrick Demarchelier tentokrát experimentoval více než jsme běžně zvyklí a krásnou Victorii přestrojil do zahradnice obklopenou rododendrony. Na hlavu jí nasadil látkový klobouk, oblékl do vytahaného šedého svetru a na nohy jí obul zelené holínky.

image

Otázkou tedy zůstává, proč si rodinka Beckhamova nově zaměstnala služebného přímo z Buckinghamského paláce, když by Vicky zvládla evidentně vše sama. Tedy aspoň na zahrádce.

Foto: Pinterest