Nedělní večer patřil předávání hudebních cen MTV Video Music Awards, kde zazářila především zpěvačka Demi Lovato v červené róbě Lanvin.

Dále jsme se zaměřili také na Emmy Awards a romantické šaty většiny přítomných dam v čele s herečkami Halle Berry nebo Julií Roberts.

Julia Roberts

Julia Roberts

Po těchto dvou událostech už jsme byli krásnými róbami tak nasyceni, že jsme na chvíli přesedlali do každodenního života celebrit a vybrali tak pro vás dva zajímavé modely.

V prvním z nich se blýskla sympatická brunetka Eva Longoria, jednoduché bílé šaty nad kolena ozvláštněné peplum střihem doplnila pouze o tělové lodičky a svůj zářivý úsměv.

Eva Longoria

Eva Longoria

Bílá barva je prioritou také v outfitu Reese Witherspoon, košili a kabelku doplnila o zajímavou áčkovou sukni a červené střevíčky. Rudá rtěnka, zlaté hodinky a nápadité sluneční brýle byly dokonalou tečkou.

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Ale aby nebylo těch červených koberců v jednom týdnu málo, přesunuli jsme svoji pozornost na jiný kontinent – tentokrát do Evropy, kde v italských Benátkách odstartoval již jedenasedmdesátý filmový festival.

A i zde nebyla o romantické šaty nouze, jedny z nich, v tělovém odstínu, oblékla kanadská herečka Sarah Gadon.

Sarah Gadon

Sarah Gadon

Černé šaty s krepovým efektem jsme mohli vidět na Amy Ryan, černou róbu zdobenou červenými karafiáty zase oblékla výstřednější italská modelka Bianca Balti.

Bianca Balti

Bianca Balti

Nesmíte si ovšem nechat ujít ani pohled na překrásné světle modré šaty italské herečky Giulie Electry Gioretti, na které mohli všichni fotografové a kolemjdoucí doslova oči nechat.

Giulia Electra Gorietti

Giulia Electra Gorietti

Foto: Profimedia.cz