To, že modelka drží velmi zdravou dietu není žádnou novinkou. Ovšem pokud jste si dali novoroční předsevzetí zdravého životního stylu modelky, rozhodně se netěšte na občasný čokoládový dortík!

gisele-soup

Osobní kuchař rodiny Bundchen, Allen Cambpell, prozradil, jaké potraviny jsou v rodině složené ze dvou dětí, fotbalisty Toma Bradyho a Gisele povolené, a které jsou úplným tabu.

“Osmdesát procent jejich jídelníčku tvoří zelenina,” řekl Allen jednomu z amerických magazínů. “Nakupuji nejčerstvější zeleninu, která musí být jedině organická. Dále kupuji hnědou rýži, quinou, jáhly a fazole. Zbylých dvacet procent diety tvoří dietní maso (samozřejmě organické) kuře, ryby a steaky. Z ryb vařím především divokého lososa,” pokračuje ve vysvětlování osobní kuchař. Nevím, ale zdá se mi, že tento koncept životního stylu je správný, a kdyby se tak stravovala většina lidí, předešli bychom mnoha populačním nemocem. Ovšem to není vše…

Screen Shot 2016-01-17 at 09.34.52

“Nepoužívám bílý cukr, klasickou mouku, ne MSG. Používám jen olivový olej, ale nikdy s ním nevařím. Na vaření používám kokosový olej. Solím Himalájskou solí nikdy tou jódovanou! Tom navíc nesnese na talíři lilek, houby a papriky. Rajčata jsou na jídelníčku maximálně jednou do měsíce,” dodává Allen a pokračuje…“žádný kofein, mléčné výrobky. Děti jí ovoce, ale fotbalista Tom se mu preferuje vyhýbat.”
Screen Shot 2016-01-17 at 09.37.11

Kuchař, který nikdy předtím nedělal osobního kuchaře, potkal pár, když pracoval v jednom z hotelů v Miami a přiznal, že jejich dvě děti jí stejně tak zdravě jako Tom a Gisele. Opravdu to tedy znamená zákaz všem komfortním jídlům a restauracím?

Screen Shot 2016-01-17 at 09.35.54

Ne tak docela…Jak jde vidět na Instagramu, Bundchenovi si dopřejí také korejské hody s přáteli, což ukazuje, že modelka si čas od času dopřeje i exotické jídlo, které nemusí striktně dodržovat její zdravá pravidla.

Screen Shot 2016-01-17 at 09.37.30

To jestli se jedná o mediální propagaci, do které se zapojil osobní kuchař Allen, nebo o vyvrácení jiných informací o jídelníčku modelky, to s jistotou nemůže nikdo říct. Poté si ovšem nedokážeme vysvětlit tyto fotografie kolující na webu…

brasil-brazil-brazilian-gisele-bundchen-model-top-model-Favimcom-77639

Zkrátka nevěřme všemu, co vidíme na sociálních sítí. Každý přeci chceme před okolím vypadat dokonale.

Foto: Instagram