Utajený jídelníček Giselle Bundchen

/ Redakce

Nemůžeme popřít, že Giselin jídelníček udělal pořádný mediální boom. Zpráva obletěla v rámci hodin celý svět a vyvolala kritiky všech druhů. Co je na jídelníčku Gisele tak výjimečného, nebo je dieta modelky celá špatně? Osobní kuchař Gisele prozradil utajený jídelníček ženy s “dokonalou” postavou. (Ano, protože termín “dokonalý” je relativní!)

To, že modelka drží velmi zdravou dietu není žádnou novinkou. Ovšem pokud jste si dali novoroční předsevzetí zdravého životního stylu modelky, rozhodně se netěšte na občasný čokoládový dortík!

gisele-soup

Osobní kuchař rodiny Bundchen, Allen Cambpell, prozradil, jaké potraviny jsou v rodině složené ze dvou dětí, fotbalisty Toma Bradyho a Gisele povolené, a které jsou úplným tabu.

“Osmdesát procent jejich jídelníčku tvoří zelenina,” řekl Allen jednomu z amerických magazínů. “Nakupuji nejčerstvější zeleninu, která musí být jedině organická. Dále kupuji hnědou rýži, quinou, jáhly a fazole. Zbylých dvacet procent diety tvoří dietní maso (samozřejmě organické) kuře, ryby a steaky. Z ryb vařím především divokého lososa,” pokračuje ve vysvětlování osobní kuchař. Nevím, ale zdá se mi, že tento koncept životního stylu je správný, a kdyby se tak stravovala většina lidí, předešli bychom mnoha populačním nemocem. Ovšem to není vše…

Screen Shot 2016-01-17 at 09.34.52

“Nepoužívám bílý cukr, klasickou mouku, ne MSG. Používám jen olivový olej, ale nikdy s ním nevařím. Na vaření používám kokosový olej. Solím Himalájskou solí nikdy tou jódovanou! Tom navíc nesnese na talíři lilek, houby a papriky. Rajčata jsou na jídelníčku maximálně jednou do měsíce,” dodává Allen a pokračuje…“žádný kofein, mléčné výrobky. Děti jí ovoce, ale fotbalista Tom se mu preferuje vyhýbat.”
Screen Shot 2016-01-17 at 09.37.11

Kuchař, který nikdy předtím nedělal osobního kuchaře, potkal pár, když pracoval v jednom z hotelů v Miami a přiznal, že jejich dvě děti jí stejně tak zdravě jako Tom a Gisele. Opravdu to tedy znamená zákaz všem komfortním jídlům a restauracím?

Screen Shot 2016-01-17 at 09.35.54

Ne tak docela…Jak jde vidět na Instagramu, Bundchenovi si dopřejí také korejské hody s přáteli, což ukazuje, že modelka si čas od času dopřeje i exotické jídlo, které nemusí striktně dodržovat její zdravá pravidla.

Screen Shot 2016-01-17 at 09.37.30

To jestli se jedná o mediální propagaci, do které se zapojil osobní kuchař Allen, nebo o vyvrácení jiných informací o jídelníčku modelky, to s jistotou nemůže nikdo říct. Poté si ovšem nedokážeme vysvětlit tyto fotografie kolující na webu…

brasil-brazil-brazilian-gisele-bundchen-model-top-model-Favimcom-77639

Zkrátka nevěřme všemu, co vidíme na sociálních sítí. Každý přeci chceme před okolím vypadat dokonale.

Foto: Instagram