Vanessa Paradis je nejen úspěšná herečka, ale především i módní ikona a múza například Karla Lagerfelda. Nikdy nechybí na žádné z jeho módních přehlídek. Navíc je i tváří kosmetiky Chanel. Po Davidu Beckhamovi a Lana Del Rey je to další světově známá celebrita, která zaručuje velký úspěch celé kampaně.

Není ani náhoda, že právě ona se stala tváří kolekce, která je vyrobena z materiálů neničící životní prostředí. Její přirozenost a krása vše jen podtrhne. Kampaň byla nafocena v prostorách překrásného francouzského Chateau de Millemont. Stylisté oblékli Vanessu do žlutých šatů, ve kterých jen zářila.  Druhým outfitem, který zpěvačka oblékla, byl khaki kabátek zdobený barevnými kameny.

„Udělala jsem maximum. Vintage kousky tvoří značnou část mého šatníku. Osobně se snažím dávat přednost produktům, které jsou ekologicky šetrné. Rovněž ráda recykluji,” dodává ke spolupráci s H&M Vanessa Paradis.

Vanessa Paradis nám v reklamní kampani nastiňuje jen minimum toho, co kompletní kolekce obsahuje. Najdete v ní nejen oblečení, ale rovněž boty a šátky. Kolekce pro dámy, pány i děti se objeví na pultech po celém světě na konci března.

Aby H&M dostálo svého rozhodnutí udělat něco pro naši planetu, má pro své zákazníky i další speciální eco akci. Ve chvíli, kdy eco-kolekce dorazí do obchodů, budete moci přijít i vy se zapojit a to tak, že stačí donést staré oblečení (nemusí se jednat o produkty H&M) a výměnou získáte poukázku na nákup nového oblečení. To je jistě velmi inspirativní, nemyslíte?

Foto: H&M