Kate se snažila dlouhá léta ukrývat před zraky dychtivých fotografů svoji půvabnou nevlastní sestřičku. Povedlo se jí to ale pouze do té doby, než se v roce 2011 vdala a jednou z jejích patnácti družiček byla také tehdy třináctiletá Charlotte.

lottie3

 V té době si jí všimla Sarah Doukas z modelingové agentury Storm. Stejná Sarah, která objevila Kate v jejích 14 letech na letišti JFK v New York City, a pomohla jí najít cestu za slávou a bohatstvím.

Následně Charlotte, ukrývající se za přezdívkou „Lottie“, profesionálně nafotila Andrea Carter-Bowman, černobílé testové fotografie v různých outfitech byly velice povedené. Čáru přes rozpočet v té době ovšem udělali mladé dámě rodiče, kteří nesouhlasili s tím, aby se takto mladá vrhla na dráhu modelky.

Blonďatá Lottie s porcelánovou pletí oslavila 9. ledna své šestnáctiny a se svolením rodičů byla přijata do agentury Storm Model Management, která má ve světě velký respekt. Dívenka, které se v Británii přezdívá „anglická růže“ či „mini Moss“ nemá sice výšku modelky, ale její starší sestra na tom byla naprosto stejně. Nebude tedy nejspíš trvat dlouho, než se dočkáme focení její první zajímavé kampaně.

Foto: Pinterest