Pro celý svět je především módní ikonou, která ví, co jí sluší. O tom, že jak její muž David, tak i ona sama je posedlá touhou po dokonalosti, a to ve všech směrech, ví asi každý. Ke špičce ledovce stylingu patří i účes, který Victoria často mění. Tím je pro nás velmi inspirující a většinou ve chvíli, kdy se objeví s novým sestřihem, jí následuje celý svět. Jen v mnoha směrech nás Victoria vždy předběhne. Dokáže z chlapeckého sestřihu vytvořit dlouhou hřívu, a tak ne všechny ženy jsou schopné s ní držet krok. Dá se říci, že se její obdivovatelky dělí na dvě skupiny, ty s krátkými vlasy a ty s dlouhými.

Victoria však nemění jen sestřih, ale rovněž barvu. Její ostře střižené blond mikádo je nezapomenutelné a jistě řada kadeřnic a kadeřníků potvrdí, že o tento sestřih je požádala celá řada zákaznic. Tento účes v první chvíli světu vyrazil dech. Byla to velká změna, kdy typická brunetka prošla razantní změnou, ze které byli nejdříve všichni v šoku. Nicméně kritika okolí dala jasně najevo, že brunetkám zkrátka světlá barva nesedí a naopak.

I Victorie na to přišla a nyní ji můžeme opět vídat v tmavohnědém odstínu a dlouhém ležérním sestřihu. Nám v redakci se takto líbí nejvíce. Je přirozená, vlasy nosí až ledabyle, což jí ubírá řádku let a málokdo by věřil, že je matkou 4 dětí a plně vytíženou pracující ženou.

Foto: shutterstock.com