Do New Yorku Victoria dorazila jako dáma v úzkých růžových kalhotách, přesně padnoucí bílé košili a sandálech na jehlových podpatcích. Druhý den však z hotelu vyšla už jako pohodářka v rozhalené košili, oversize džínách a sandálech těsně přimknutých k chodníku. Jen sluneční brýle zůstaly stejné. Kam se poděla ona módní ikona a vzor žen milující vysokou eleganci?

xx

Pravděpodobně je v tom krize středního věku, kdy se všechny snažíme zvrátit čas a držet krok s mladou generací? Nebo je v tom nejstarší syn Brooklyn, který matku nejen následuje v oblasti módy, ale rovněž v poslední době stojí těsně po jejím boku a to i v New Yorku, kde seděl společně s otcem v první řadě hned vedle Anny Wintour, šéfredaktorky americké edice Vogue.

vb

Když se podíváte na účes nejstaršího syna Beckhamových a jeho matky, podobnost je nezpochybnitelná. Navíc před samotnou přehlídkou Brooklyn dohlížel na poslední úpravy matčiny vizáže a následné upřímné objetí dokazuje, že syn matce do její práce i stylu asi hodně mluví. Musíme ale uznat, že Victorii tento mladistvý styl sluší, ubírá pár let a dodává šmrnc.

kkk

vbv

Její kolekce pro jaro/léto 2017 je sametově barevná. Nechybí plisé, které je trendy už nyní a bez pochyby bude i příští rok, takže si neváhejte plisované šaty či sukni rozhodně pořídit. Je to investice do budoucna. V kolekci nechybí ani kabelky shodné se vzorem na šatech nebo široké opasky tvořící dominantní detail celých outfitů.

ppp

jj

lll

Foto: WWD; Instagram @victoriabeckham, @brooklynbeckham