Vycházející hvězda Suki Waterhouse

/ Redakce

Nevím, jestli se to zdá pouze mně, ale často mi připadá, že se někteří známější lidé dostali do širšího povědomí pouze díky něčemu popř. někomu. Někdo se narodí do hvězdné rodiny, další si utrhne ostudu, ostatní randí s pěveckými idoly. A právě poslední případ ilustruje příběh dvacetileté Suki Waterhouse, o které donedávna nebylo ani vidu ani slechu.

Suki, narozená v Londýně, zanechala školních povinností již v 16 letech a vydala se na dráhu modelky. Jako mladá zbožňovala bojové sporty jako karate a kickbox. Jejím obrovským koníčkem je nyní fotografování, móda 60. let a dokonce si zahrála v remaku filmu Pusher po boku známé blonďaté modelky Agyness Deyn, kde ztvárnila přítelkyni drogového dealera. Dnes je Suki dvacet let a zastupuje ji modelingová agentura Next London, u které pracuje např. Abbey Lee, Alexa Chung nebo Julia Restoin-Roitfeld.

I když mnoha lidem její jméno nic moc neříká, v branži se Suki daří poměrně dobře. V roce 2011 byla modelkou spodního prádla u značky Marks & Spencer, pracovala pro Pepe Jeans London a je také novou tváří řetězce TK Maxx.

Plavovláska s hnědýma očima, se ovšem před nedávnem pustila do vztahu s hereckou i pěveckou hvězdou Bradleym Cooperem. Její sláva najednou vzrostla do nevídaných rozměrů a náhle jí spadla do klína práce snů. Ne vždy tedy platí, že pokud je vaše profesní kariéra na výsluní, je ve stejném momentu váš osobní život v troskách.

Už i vrabci na střeše si totiž špitají o tom, že právě Suki doplní úspěšnou modelku a svoji kamarádku Caru Delevigne, Romea Beckhama či překrásnou Emmu Watson a stane se novou tváří kolekce Burberry pro období podzim/zima 2013.

Firma Burberry ovšem tyto oficiální informace uveřejňuje až v červenci, tudíž si na jejich potvrzení musíme ještě chvíli počkat.

Foto: Facebook.com

0 Comments

    Leave a Comment