Suki, narozená v Londýně, zanechala školních povinností již v 16 letech a vydala se na dráhu modelky. Jako mladá zbožňovala bojové sporty jako karate a kickbox. Jejím obrovským koníčkem je nyní fotografování, móda 60. let a dokonce si zahrála v remaku filmu Pusher po boku známé blonďaté modelky Agyness Deyn, kde ztvárnila přítelkyni drogového dealera. Dnes je Suki dvacet let a zastupuje ji modelingová agentura Next London, u které pracuje např. Abbey Lee, Alexa Chung nebo Julia Restoin-Roitfeld.

I když mnoha lidem její jméno nic moc neříká, v branži se Suki daří poměrně dobře. V roce 2011 byla modelkou spodního prádla u značky Marks & Spencer, pracovala pro Pepe Jeans London a je také novou tváří řetězce TK Maxx.

Plavovláska s hnědýma očima, se ovšem před nedávnem pustila do vztahu s hereckou i pěveckou hvězdou Bradleym Cooperem. Její sláva najednou vzrostla do nevídaných rozměrů a náhle jí spadla do klína práce snů. Ne vždy tedy platí, že pokud je vaše profesní kariéra na výsluní, je ve stejném momentu váš osobní život v troskách.

Už i vrabci na střeše si totiž špitají o tom, že právě Suki doplní úspěšnou modelku a svoji kamarádku Caru Delevigne, Romea Beckhama či překrásnou Emmu Watson a stane se novou tváří kolekce Burberry pro období podzim/zima 2013.

Firma Burberry ovšem tyto oficiální informace uveřejňuje až v červenci, tudíž si na jejich potvrzení musíme ještě chvíli počkat.

Foto: Facebook.com