The Kardashians

Matka klanu Kris Jenner pořádala svou tradiční štědrovečerní párty a přestože zde bylo mnoho známých, jeden host výrazně chyběl. Podle tisku těhotná Kylie Jenner nebyla na oslavě nikde k nalezení, stejně jako na výroční vánoční fotce celého klanu. Její místo ovšem alespoň z části zaplnilo potvrzení těhotenství Khloé, která v třpytivém overalu poprvé ukázala těhotenské bříško.

Megan Markle

Po oficiálním prohlášení, že se příští rok chystá další královská svatba, se Megan Markle konečně může začít objevovat veřejně vedle prince Harryho. O Vánocích jsme ji tak s celou královskou rodinou mohli vidět na tradiční sešlosti v Sandringhamu, kde ukázala, že se rozhodně nenechá nikým zastínit, a zařadila se po bok vévodkyně Kate jako nová módní ikona.

Emily Ratajkowski

Emily se vrhla do tepla a do vln moře a nezapomněla o tom své fanoušky informovat. Jak jinak než videem své obdivované postavy.

Moms taking videos, watch out ?

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata),

Reese Witherspoon

Díky Reese můžeme mít pocit, že ne všichni letos byli o svátcích na Maledivech nebo na epických oslavách. Reese Vánoce oslavila v poklidu se svou rodinou.

From our family to yours… Merry Christmas everybody! ❤️ #ChristmasEve

Příspěvek sdílený Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

Rihanna

No a pak je tu samozřejmě královna všech královen a rebelů Rihanna. Ta nám ukázala, že každému někdy není dobře, každopádně ne každý u toho tak dobře vypadá.