Během minulého týdne jsme naladili na příjemnou notu, a představili si nejkrásnější róby, jež byly v průběhu filmového festivalu v Cannes k vidění. V dalších dnech jsme ale nezapomněli také na účesy a několik momentek dokumentujících celebrity mimo červený koberec.

Dnes se za Cannes otočíme naposledy a s nadhledem si ukážeme některé z mnohých výstředních momentů, jež festival letos provázely. Málokdo by totiž asi na červeném koberci očekával lacině vzhlížející róby doplněné obuví typickou pro zpěvačku Lady Gaga či honosnou škrobenou krajku.

'Coming Home' film premiere, 67th Cannes Film Festival, France - 20 May 2014

Červený koberec si ovšem podmanili také filmoví odpůrci, nemohla také chybět samotná paní Doubtfire – vlídná a chápavá vychovatelka vlastních dětí, kterou v komedii Táta v sukni ztvárnil nezapomenutelný Robin Williams.

A aby toho nebylo málo, přišel na řadu také drak, který svým rozměrem vyděsil herečku Cate Blanchett. Ale víte jak, kdo se bojí, nesmí na červený koberec.

How To Train Your Dragon premiere at the 67th Cannes Film Festival 2014.

Málokdo také trefil ten správný dress code. Některé dámy využily přezdobených doplňků, pánové šedivého plnovousu a třeba takový Justin Bieber si s oblečením moc hlavu nelámal, a všem ukázal na obdiv své potetované tělo.

To by mu možná prošlo u fanynek na pláži, ale u vedení festivalu rozhodně ne, proto jej do hlavního areálu vůbec nevpustili. Pro tentokrát tedy (doufáme) žádného režiséra nezaujal.

CPE/ Justin Bieber Strolling Shirtless in Cannes

Foto: Profimedia.cz